Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Új és használt motorkerékpár árak sok-sok évvel ezelőtt

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Mai napon kotottem egy erdekes uzletet fatvagtam magasan kotelezve beulobol stb.miutan befejeztem. .A fat nekem kellett eltuntetnem de szerencsere jott egy kozelben lako emberke es fel ajanlott egy cseret a faert .Hat beleeggyeztem
    Attached Files

    Komment


      #17
      Nem ertem miert van ketszer elkuldve a hozzaszolasom .Minden egyre komplikaltabb lessz holott egyszerusodni kellene

      Komment


        #18
        A fa füstje elszáll a kéményen ez pedig megmarad! Jó helyre került legalább!

        Komment


          #19
          A legjobb az egeszbe hogy nem kellett bajlodnom a fa eltakaritasaval meg adtak meg egy motort is.Ahogy nezem egy Gilera 175 Extra vagy Rossa vagy sport.125-150-175 ccm mind a harom motorral sok fele versioba .gyartottak de ez elsoranezesre a 175-os maid kinyomozom sajnos agyujtasa az rossz ,szerintem ezzel voltak problemak a motorja az forog ves,i a sebesseget karbija sincs meg jobb hatso lenges csillapito hianyzik.
          ​​​​​

          Komment


            #20
            Szép klasszikus darab,úgy gondolom nem jártál vele rosszul,de azért kell rá sok munkát fordítani,-az meg nem számít,mert a kezünkben van.

            Üdvözlettel:Che

            Komment


              #21
              Érdekes masinák ezek
              Pár hónapja kábeleztem újra valami hasonlót. Ez milyen évjárat lehet?

              Ha minden igaz hétvégén megyek még kicsit pepecskedni a géppel (közbe le lett fényezve rajta minden és most át kellene nézni amit csináltam). Majd csinálok képeket róla.

              Komment


                #22
                movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Mai napon kotottem egy erdekes uzletet
                Többszörösen útállak:
                A motorért és a feljáróért!
                Mondjuk neked több esélyed van gyújtásalkatrészt találni mint nekem.

                Komment


                  #23
                  Az 1950-es evektol az olasz ipar nagyon nagy fejlodest produkalt.A haborut kovetoen ugrasszeruen megnott a kozlekedesi eszkozok gyartasa.Az orszagban tobb mint 200" kettoszaz"markabejegyzes volt akik gyartottak motorkerekparokat. Elosszor ketutemueket kozvetlen a komfliktus utan,de az 50 --- evektol a kisfogyasztasu 4utemu olcson eloallithato motorokat hoztak letre.Termeszetesen a 60-as evekre ezeknek a gyartoknak a szama rohamosan csokkent mast gyartanak vagy beepultek mas gyarakba.De attol fuggetlenul maradtak fonn jocskan napjainkig.A gyartasi recept elegge egyforma akkir is ha talalunk ebbol a peruidusbol nagyon sok kulonleges egyedi extravagans muszaki vagy esztetikai megoldast pl.Aermacchi Chimra,Aerocaproni capriolo,de veg nelkul lehetne peldalozni.De a nagyresze ezeknek a jarmuveknek alulvezerelt felulszelepelt rendszeru ontveny hengeres aluminium hengerfejes valto a blokkban 4 sebesseges 50_75-90 -100-125-150-175-hengerurtartalommal gyartottak .A nagyresze a kisebb gyartoknak a motort azt vette kulombozo motorgyartiktol BM,Morini,Guazzoni,stb.Az elktromos berendezesek azt is tobbnyire nagyobb gyartoktol lettek veve Cev,Aprilia,Ducati.A karburatorok ugyszi ten eppen ezert sok esetben hasonlo motoroknal csere szabatosak termeszetesen motorhoz hangolva
                  Egyebkent nagyon strapabiro egyszeru jol szerelheto jarmuvek

                  Komment


                    #24
                    Kedves Movisz!

                    Közben azon gondolkoztam,hogy meglett most neked ez a GILERA,-és most hogyan tovább?Csináltatok e adás-vételi szerződést,megvan e a tulajdonosi lánc,megvannak e a motorhoz tartozó dokumentumok és a rendszám,stb.? Azt szeretném tudni hogy,ha majd működőképes lesz,hogyan tudod ott Olaszországban forgalomba helyezni és amennyiben nem volt kivonatva a forgalomból,mennyit szeretne a biztosító lehúzni rólad fedezetlenségi díj fejében.Nagyjából sejtem a válaszod lényegét,de azért jó lenne,ha írnál erről,mert gondolom sokakat érdekel,hogy más országokban milyen törvények vannak!

                    Üdvözlettel:Che

                    Komment


                      #25

                      Hát a képet elnézve ez a kukoricával ledugózott lötty eléggé a rézeleje nem csoda ha jó ki vannak békülve a fehérnépek.

                      Komment


                        #26
                        Nálam ezek a képek olyan szmájli félék,szeretnék egy kis vidámságot becsempészni vele,ebbe a télutói borongós hangulatba.Attól függetlenül,hogy rézeleje,vagy sem eléggé jópofák,aztán,ha az emberük nem lesz velük megelégedve,úgy járnak,mint a mellékelt képen látható asszonyságok.Felénk láthatók már emeletes macskák,ez már a lassan közelgő tavasz első jelei.
                        Utoljára szerkesztve a következő által: Che; 2019 febr. 12, 21:34.

                        Komment


                          #27
                          Nalunk mint gondolom Magyarorszagon kivul barmelyik mas orszagban a biztositas es a motor tulajdonlasa ,atirasa,vizsgaztatasa, stb ket kulon dolog.Biztositast akkor kotok ha hasznalom a jarmuvet barmikor felfuggeszthetem es ujraindithatom.Termeszetesen a kozlekedesi eszkoz biztositas nelkul csak maganteruleten forgalomtol elzart teruleten lehet.De egyrbkent errol mar itt volt szo egyszer.Az elszomorito hogy az allam a privatbiztositokat hozza elonybe azzal hogy rakenyszeriti a rendszammal rendelkezo jarmutulajdonosokat fizetni akkor is ha nem hasznaljak .A visszaeleseket ez nem elozi meg mert ha valaki nemfizeti a biztositast azt most is megteheti.Itt miden biztositott auto rajta van az interneten rendszam alapjan rogton meglehet allapitani hogy van-e biztositva.Nevetseges ami otthon megy mart csak azert is mert az allam az adofizetok penzebol letesitett egy olyan komplex ellenorzo halozatot ami a nagyreszen az orszagban jelen van Ez szolgal a visszaelesek birsagolasara termeszetesen tudjuk hogy csak az fizeti a birsagokat akinek van veszteni valoja.A nem biztositott jarmuvekkel tobbnyire itt is meg otthon is ugyan azok az ember tipusok kozlekednek

                          Komment

                          Ugrás az oldal tetejére
                          Working...
                          X