Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tőcsavar

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Tőcsavar

    Segítsetek , hol van egy jó csavarbolt ahol jó minőségű 8.8 as metrikus tőcsavarokat lehet kapni ? M6-M8 , ----Olyan mint a Zsiguli szelepfedélnél , kipufogó csonknál , ....stb Ezek a robogós netáruházak kilőve ..

    #2
    Miskolci bolt is jó?

    Komment


      #3
      Fabory szerintem. Esetleg legyártás 8.8 menetes szárból.

      Komment


        #4
        Szervusz Zoli!

        Milyen méretekben kell és mennyi (M6x?;M8x?)?Amennyiben nem ipari mennyiségben van rá szükséged,-körülnézhetek a bontott tőcsavarjaim között.A tőcsavarok,hengerfejekből,váltókból,lettek kibontva-tehát járműipari csavarok,minőségi megkötés nélkül,illetve egy M6-M8-as csavaron talán nem is látható (illetve soha nem figyeltem meg)..

        Üdvözlettel:Che
        sepy, mátéapu és Atti69 kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Fabory szerintem. Esetleg legyártás 8.8 menetes szárból.

          a faborihoz nincs elég aranyam , a menetszár fenékre ül és nem tehermentesítős .

          Aztán amúgy is szét csesz az ideg , hogy nem tudok venni néhány szar csavart sehol . Ez nem emészthető számomra .

          Komment


            #6
            joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            menetszár fenékre ül és nem tehermentesítős .
            Kompromisszum.. Náluk van,ezért a szorzótábla végét használják árképzéskor.

            Komment


              #7
              Nyugi,mert bekerülsz az ispotályba,ilyen szarságokon kár idegeskedni,ahol a baj ott a segítség,írtam már eggyel feljebb,de nem adtál méretet.

              Komment


                #8
                heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Miskolci bolt is jó?
                persze , ismerek arra fickókat ..

                Komment


                  #9
                  Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Nyugi,mert bekerülsz az ispotályba,ilyen szarságokon kár idegeskedni,ahol a baj ott a segítség,írtam már eggyel feljebb,de nem adtál méretet.
                  mert eszek , és egy kézzel olvasok írok ... sorban

                  persze , köszönöm élnék is a lehetőséggel . hogy mi az ipari mennyiség ?? hát nem tudom ... az a gondom , hogy kapuzárási pánikom van !! Erika akinél 25 éve horganyoztatok , decemberben nyugdíjba megy és igyekszem minden vasdarabot előre megcsináltatni , ami kitart életem végéig ....
                  mátéapu kedvelte ezt.

                  Komment


                    #10
                    Figyelj, itt Miskolcon van egy jó csavar és szerszám nagyker(persze nem csak nagyker mennyiséget hajlandóak eladni) neked meg van egy barkácsboltod. Szóval berendelsz tőlük mindenből néhány 100db-ot biztos ami biztos alapon és akkor egy darabig nem lesz vele gond

                    Komment


                      #11
                      joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      i néhány szar csavart sehol . Ez nem emészthető számomra .
                      Na akinek esztergája van,és jó ismerősei:annak nincs egy menethengerlője csepelről?
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment


                        #12
                        Azt hittem,hogy meghatározott mennyiségről van szó,-nálam a nem ipari mennyiség mondjuk egy FIAT 850 motor-váltó egységnél alkalmazott tőcsavar darabszáma.Éjszakára enni,legfeljebb egy köcsög aludttej,ami elnézhető,a helyi állatorvos szerint!
                        joker és madorka kedvelte ezt.

                        Komment


                          #13
                          mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Na akinek esztergája van,és jó ismerősei:annak nincs egy menethengerlője csepelről?


                          csak hogy bosszantsalak .... én nekem van ! olyan amivel küllőre tudok nyomni menetet , a pannónia niplihez csináltam is néhány darabot már .. meg erősített japán küllőre ....meg hossúból rövidet ..hoppá

                          Komment


                            #14
                            Nem szólhatok semmit:én is másra bíztam a motoromba való esztergálást
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              #15
                              heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Miskolci bolt is jó?
                              név , cím , telefon , akármi ?

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X