Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Ismeretlen motorkerékpár hátsó lengéscsillapító (Pannonia P10,esetleg P20 (kb 66-68))

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Ismeretlen motorkerékpár hátsó lengéscsillapító (Pannonia P10,esetleg P20 (kb 66-68))

    Üdvözlet!
    Itt van ez a kis 'fejtörő':
    Írás nincs rajta, se szám se betű. Nincs beállva, szépen mozog, krómok is jók, de nem tudom melyik motoré lehet. Esetleg valakinek valami tipp?
    Utoljára szerkesztve a következő által: graza; 2018 máj. 14, 19:11.

    #2
    Üdv !

    Szerintem : Pannonia P10 - ...esetleg korai P20 , első szériás (kb ...'66-'68) , még nem állítható hátsó telója , még fém felső porvédős, az alsó króm porvédőn négy furat van amiben gumi alkatrészek vannak távtartónak , hogy véletlenül se dörzsölje egymást az alsó , és felső porvédő fél .
    Tamás78 és graza kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Kedves Zahi!
      Köszönöm a gyors választ, ez már jó kiindulás lehet. A teljes hossza amúgy 36 cm, ha ez számít valamit.

      Komment


        #4
        Kedves Graza!

        A rugóstagok és lengéscsillapítók méretét,minden esetben a felfogatásuk tengelytávolsága határozza meg,teljesen kinyújtott és összenyomott állapotban.Nem kioktatásként írtam,csak a pontosság kedvéért,mert lehet,hogy Te is így gondoltad és mérted,de nem egyértelmű a teljes hossz.

        Üdvözlettel:Che

        Komment


          #5
          Kedves Che!

          Tökéletesen igazad van, műszakilag nem volt helytálló a megfogalmazás. A 36 cm a szó szerinti teljes hossza volt, a tetejétől a talpáig. A furatközéppontok távolsága ebből adódóan kisebb, kb. 34 cm lehet.
          További szép napot! (vagyis szebbet, mert itt Békéscsabán szakad az eső)

          Üdvözlettel: Graza
          Che kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Kedves Graza!

            Orosházán lakom és akár át is kiabálhatunk egymásnak olyan kicsi a távolság közöttünk.Az eső itt is esik,de ettől még szép a nap,már a felhők felett.Örülök az esőnek,bár a napsütésben jobban érzem magam,de a csapadékra már nagyon nagy szükség volt,mert a növények nagyon szomjaztak,-különben is "A májusi eső aranyat ér" tartja a mondás.Amennyiben erre jársz,ne kerülj el,-leülünk a zsámlira,beszélgetünk egyet és elszürcsölünk közben egy jó kávét!

            Üdvözlettel:Kotasz József (06 70 239 1461) (Che)
            mátéapu és graza kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Kedves Che!

              Az valóban nincs messze, egy kellemes délutáni motorozós túra távolságán belül van. Az esőt amúgy én sem bánom, sok kint a kertben a 'pálinkafa' csemete, remélem meghálálják.
              Köszönöm a lehetőséget, feltétlen élek a lehetőséggel! Hogy mikor, azt még nem tudom, majd ha jobb lesz az idő. Persze előtte feltétlen keresem telefonon.

              Üdvözlettel: Graza, alias Vári László (06 70 271 2026)
              Che kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Kedves Graza!

                Nem "keresem",hanem kereslek,-a fórumon és az életben is a tagok tegeződnek,tekintet nélkül a nemre,korra és a szakmai tudatlanságra!Amolyan otthon ülős vén marha vagyok,-tehát általában itthon vagyok,ha telefonon egyeztetünk időpontot,akkor meg biztos.A telefont nem hordom magamnál,mert volt már olyan eset,hogy összetört a zsebemben és ezért itt tartom a vonalas telefon mellett,de rá szoktam nézni és,ha nem venném fel visszahívlak.Nagyon ritkán elmegyek az ócskapiacra,hogy találkozzak régi munkatársakkal,vagy távolabbi ismerősökkel és ezzel nagyjából kész kivétel,ha a párom elküld valamelyik boltba kenyérért,krumpliért,.......

                Üdvözlettel:Che
                zahi, Atti69 és graza kedvelte ezt.

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X