Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hidraulika munka hengerek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Hidraulika munka hengerek

    Click image for larger version

Name:	DSC00005asdf1230123412340.JPG
Views:	1
Size:	117.5 KB
ID:	154950Click image for larger version

Name:	DSC00012qerq324rsadfvs23023012.JPG
Views:	1
Size:	106.9 KB
ID:	154951Üdv minden veterános motor s gépszerelőnek.
    Meg tudnátok-e mondani hogy ezek az alkatrészek,mit mozgattak az RS-09 kis traktoron. A gerenda tetejére volt s nem az oldalára felszerelve.És nem a billenőplatóhoz való.Az nem így nézz ki.
    Válaszaitokat előre is köszöntem.
    Utoljára szerkesztve a következő által: coli; 2012 dec. 13, 10:45.

    #2
    Szervusz! Habár kb. 15 éve nem láttam a környéken ilyen traktort (magyarán gyerekkori emlékeim vannak róla, akkor nagyon tetszett a konstrukció), szerintem a gerendán lévő munkahenger a rakfelület billentéséért felelhetett. Legalábbis gyári állapotban nem is igazán van ott más amit mozgatni tudna.
    There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

    Komment


      #3
      Az RS munkagépei a gerendára voltak szerelve eke,borona stb.
      Megelőzte a korát a gépkezelő látta mit csinál.
      A nagyobb teljesitményű gépek kiszoritották.Kiszolgálógép lett.Permetező,áruszálitás,egyéb könnyü munkákra használták.
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        #4
        Aneten fellelt képek alapján én is Kollarg álláspontjához csatlakozom. Ezek afféle géptartozékok, amelyek a különféle csatlakoztatható munkagépek, adapterek üzemeltetéséhez kellenek. Német oldalakon biztosan találsz részletes leírást róluk.

        Ezen az oldalon találtam egy képet róla: 1. Ostfahrzeugtreffen Neureetz

        Innen lemásolhatod az eredeti német nevét. Így könnyebb lesz. És van itt igen sok szép régi német gép, amelyek egy ottani veterános találkozón készültek.

        Komment

        Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X