Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Motorblokk alkatrész

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Motorblokk alkatrész

    Ez minek, a mije és mit csinál ha ott van? De kizárt dolog, mert nem tudom...Középen négyszög furat helyezkedik el.

    Click image for larger version

Name:	DSC_0606.jpg
Views:	1
Size:	198.5 KB
ID:	155952

    #2
    Szervusz Csövi!

    Az általad feltett képen,igen nagy valószínűséggel,egy motorkerékpár sebességváltójának az alkatrésze látható.Az,hogy milyen típusé lehet,-az számomra is jó kérdés?A tévedés jogát fenntartva!

    Üdvözlettel:Che
    sepy kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Ural-BMW váltóba a sebesség váltást végzi.A négyszögbe csatlakozik a léptető tárcsának(ami a léptető villákat mozgatja)a szára.az R 61-esed váltójában nem ilyen van a lábváltó fedél alatt?
      sinter, wsievers és Tamás78 kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Hali!Én elsőre egy PANNONIA sebváltó alkatrésze(a fokozatválasztó tárcsa)de a négyszögletes belső miatt elbizonytalanodtam egy kicsit! Üdvözlet!

        Komment


          #5
          Gondolkozzunk,egyértelmü sebességkiválasztó tárcsa.
          Három fog egy irányba három vissza az három fokozat,vagy kettő?
          Valószinü három fokozat és egy üres,mert ellenkező irányba váltva egyel több állása van.
          Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2013 jún. 15, 21:33.
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            #6
            Ural-Dnepr 6204 típusú váltóban lévő váltókapcsoló tárcsa-erre megy a 4 csavaros fedél a kapcsolókörmökkel-kulisszával. 326-os számú alkatrész a képen
            Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	1
Size:	203.6 KB
ID:	137670
            Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2013 jún. 15, 22:14.
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              #7
              mateapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Valószinü három fokozat
              4 előre...nincs rükverc-ez csak egy racsni.
              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

              Komment


                #8
                Hálás köszönet az eddigiekért. A blokkot rakom össze és az alkatrészek között volt ez a dolog. A váltóhoz még nem ny͹ltam, az egyben van meg sem fordult a fejemben, hogy esetleg oda való lehet...
                Tankeső!
                György Bognár kedvelte ezt.

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X