Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Rejtvény!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem is egy zsírzóprés,még a TESCO-s idők előtti korból.Az látszik,hogy van gazdája és nagyon szépen felújított készülék.A gyártási évét,úgy az ötvenes évek környékére teszem,mert van benne anyag és a stílus is valahogy olyasmi.Az ABARTH logó felkerülhetett rá akármikor is,az csak egy dolog lehet,hogy a tulajdonosa,ABARTH -FIAT rajongó!A működése,lábbal történik,természetesen a piros henger zsírral feltöltése és a felül elhelyezett forgatókerék,meghúzása után.Ahogy a zsír fogy a hengerből,a fogatókereket,ismételten meg kell húzni,ezzel állandóan nyomás alatt van a zsír.A pedál pumpál is és egy szelepet működtetve,elzárja és megnyitja a zsír útját,a zsírzógomb felé.
    Megint megtöltötted ezt a kis játékot is tartalommal Józsi! Ismét egy kimerítő válasz mindenki okulására!
    Utoljára szerkesztve a következő által: taluga; 2013 jún. 27, 12:55.

    Komment


      #17
      Nekem is van ha nem is ilyen de hasonlatos. Azt tudom 10 méterről is beborított anno.

      Komment


        #18
        sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nekem is van ha nem is ilyen de hasonlatos.
        Én is hasonlóval zsíroztam a Trabantomat annak idején.

        Komment


          #19
          CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szerintem meg egy nagy szódáspatron. A mellette lévő medencében lehet vele pezsgő borvizes fürdőt készíteni. A kúra kegészítő részeként a bort a medencében ülve apró kortyonként kell elfogyasztani. Ha lőrebor (kerítésszaggató), akkor a medence vizéhez közvetlenül hozzáöntendő.

          Furcsa-de- igazából valahogy te állsz a dologhoz leg közelebb ! Viszont sajnos nem árulhatom el még 2 hétig , mert szerencsére itt is van néhány ismerősöm -aki nem tudhatja mi a pálya . Nagyon ütős , jópofa dolog segédezköze lesz ----a zsírzó !

          Komment


            #20
            Na itt az idő ! Megtörtént ! Nagy siker volt !

            a KLASZIKUS OLASZ AUTÓK EGYESÜLETE megtartotta rendes ,évi ,családos "összetartás" hetét a csongrádi városi strandfürdő árnyas fái alatt . Az itt üzembe helyezett zsirágyuból , izletes hagymásfoghagyásfüstölthusos zsirral szabadon , bármikor tele lőhette a kenyerét az éhes ember .

            Majd "teszek" ide néhány képet ha jön hozzám valaki okos csávó --addig , ha valakit érdel : facebook -olasz autók ..vagy fiat 850.hu . Van éhány jó kép .




            A Klasszikus Olasz Autók Egyesületének fóruma ”¢ Téma megtekintése - KOA Csongrádi Nyári-tábor 2013.07.10-14




            én csak így tudom ide tenni -ha legörgetitek kicsit --ott van Lacibácsi aki négy sör közben pont negéhezett .

            (ha valaki ki tudja venni magát a képet, és azt ide tenni -kérem tegye meg -köszönöm )

            Komment


              #21
              Szia Joker!

              Megmondom neked őszintén, hogy hasonlóra gondoltam, de a tippem nem hagymás-fokhagymás zsír volt, hanem ... sör.

              Az eredeti képen ez a zsírágyú sokkal nagyobbnak nézett ki, én pedig feltételeztem rólad magamban olyan huncutságot, hogy sörpumpa lesz a szerkezetből. De be kell látnom, hogy az ötlet óriási és ez sokkal praktikusabb töltet, mint az enyém lett volna.

              Egészségetekre a sok finomságot.

              Üdv: CZsolti

              Komment


                #22
                joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                (ha valaki ki tudja venni magát a képet, és azt ide tenni -kérem tegye meg -köszönöm
                íme.........................:Click image for larger version

Name:	fiat2.jpg
Views:	1
Size:	199.0 KB
ID:	137901
                Attached Files

                Komment


                  #23
                  Az mekkora ötlet!! Nagyon tetszik! És így utólag is jó étvágyat kívánok.

                  Komment


                    #24
                    Beagle, ---köszönöm a segítséget---a többieknek pedig a dicséretet .

                    Komment


                      #25
                      Tényleg hatalmas ötlet! A képen lévő arc kifejezésén pedig látszik a siker!

                      Komment


                        #26
                        joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        köszönöm a segítséget-
                        Nincs mit! Ezek szerint én még nem dicsértelek volna?!

                        Pedig szerintem is kolosszális ötlet,stílusosan kivitelezve!! Gratula!

                        Komment


                          #27
                          Én is arra tippelek , hogy lábbal müködtethető zsírzó - tuti !

                          Komment


                            #28
                            lajosblzs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Én is arra tippelek , hogy lábbal müködtethető zsírzó - tuti !
                            Most hogy 3 napja kiderült,szerintem is tuti-tuti.

                            Komment


                              #29
                              Elvesztem az információ halmazban , ha 3 napja kiderült - háááát így jártam.

                              Komment


                                #30
                                lajosblzs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Elvesztem az információ halmazban ,
                                ne törődj vele,volt,hogy háromévvel ezelőtti dologba szóltam belle,sikerrel.(-:
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X