Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Fényszóró üveg

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Fényszóró üveg

    Tisztelt veteránosok.

    Mely motoré esetleg teherautóé,ez az üveg?

    Átmérő: 190 mm.

    Választ köszöntem.

    Minden jót!

    Click image for larger version

Name:	DSC00061 (2).JPG
Views:	1
Size:	28.5 KB
ID:	158828Click image for larger version

Name:	DSC00060.JPG
Views:	1
Size:	28.5 KB
ID:	158829

    #2
    Coli! Ne szívassá már hogy nem ismerd fel az üveg közepén díszelgő emblémát....
    Lemezjáték, mir-mur és 2 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Coli! Ne szívassá már hogy nem ismerd fel az üveg közepén díszelgő emblémát...
      Addig oké! Ám a danuvia 125-150 mm lehet?!
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        #4
        mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Addig oké! Ám a danuvia 125-150 mm lehet?!
        Csepel teherautó keresőlámpa, fényszóró???
        sinter, Atti69 és mátéapu kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Akkor ezek szerint Csepel 250 motorkerékpárhoz is jó lehet,vagy nem?

          Komment


            #6
            vagy nem?
            nem !.........................
            zahi és sinter kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              A Csepelben nem vagyok tutira biztos de a Dutrának az első lámpája ilyen.
              CZsolti és zahi kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Igen a Dutra 50 vagy 1000-é lehetséges!
                CZsolti kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Na azért csak kikerekedik a végére....

                  Komment


                    #10
                    Na azért csak kikerekedik a végére...
                    Előbb-utóbb mindig kikaparjuk a gesztenyét.

                    Komment


                      #11
                      És ha az ember nem talál gyári Bosch feliratú fényszóró üveget,akkor még esetleg jó lehet az U Csepel 250-re is,vagy nem?

                      Komment


                        #12
                        Nem a felirat a gond. Icipicit nagyobb szerintem.

                        Komment


                          #13
                          Nem tudnátok esetleg megmondani , hogy az alábbi lószerszám


                          Melyik csődörhöz , esetleg kancához tartozik ???? Netán nem lehetne felhasználni még szamáron kívül esetleg máshoz is ? Gondolok a lódarázsra .... nem baj ha nem stimmel a méret , meg már el is mondták korábban mások , csak jó látni leírva többször is .
                          Már bocs coli , de ne vedd túlságosan magadra , nem bántásnak szántam , és nem is rosszindulatból , csak ha visszanézed a hozzászólásaidat , szinte kevés kivétellel , de így , vagy hasonlóan kezdődnek . Az hogy így más tapasztalatát használod fel itt a fórumon lehet természetes , hiszen ezért van ! Viszont az hogy ezek mellett nem igen akarsz az egészhez hozzátenni - mert így van - furcsa . Írtad korábban , hogy csak szereted a régi dolgokat , és nem is kereskedni akarsz az ismeretlen cuccokkal , csak hát a régi holmik szeretete....
                          Volt egy régi cimborám akivel sokáig jártuk a börzéket , és az olyan árusokra akik azt sem tudták mit árulnak egyszerűen a "hiéna" jelzőt akasztotta . Nem , én ezt nem teszem hiszen fórumtárs vagy , és ahogy a rendőr is mondta :" hadd' asszony , úgy tanul a gyerek ha kérdez ...."
                          Neked nem esik rosszul hogy sokszor ritkának nem nevezhető dolgok után érdeklődsz ? Vagy gondolom azért teszed hogy mások is tanuljanak belőle , tudják most már ők is ....
                          Mindenesetre nem kioktatni , megbántani , esetleg ...minősíteni akartalak ezzel a kis szösszenettel , csak úgy kikívánkozott , így kérlek tekintsd semmisnek . Továbbá ha megbántottalak volna , vagy bárki ezzel kapcsolatban én kérek elnézést magam , és mindenki nevében . További szép napot !
                          Attached Files
                          Utoljára szerkesztve a következő által: CZsolti; 2017 jan. 20, 20:30. Oka: Bocs Zahi, de a képet törölni kell. Felnőtt tartalom nem jelenhet meg a fórumon. Ezért módosítottam a bevezető mondatot.

                          Komment


                            #14
                            Hozzáfűzöm: Anno itt a közelemben volt egy hatalmas bontó (szoci bontónak nevezték) Hegyekben álltak az Orosz laktanyákból idehordott Uralok oldalkocsival...amiket markolókkal pakoltak, de sok Gaz,Uaz,agregátor stb is volt. Ilyen lámpaüvegeket is árultak különböző méretekben 15Ft/db. Vettem pár darabot FTM-et Pannóniához,s pár darabot Csepelhez,Danuviához. Az utólsókat költözés előtt ajándékoztam el.

                            Komment


                              #15
                              Ilyen lámpaüvegeket is árultak különböző méretekben 15Ft/db.
                              "U" csepelhez nem voltak jók ??? Nem baj ha nem ahhoz való , csak bele lehessen faragni valahogy ... így majd saját magunkat csapjuk be frankón ...... vagy másokat.
                              Még a 2000-es évek közepén teszteltem egy szolnoki börzén.... , ha P21 -hez kértem a lámpafejet 5000 volt az ára , ha P12 -höz 3000 . Bár legalább sejtette mit árul ...

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X