Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Simson szögletes (kocka) irányjelző

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Simson szögletes (kocka) irányjelző

    Üdv! Az irányjelző vastag aluházas,6V-os égővel. Felirat a burán : R E7. Egyéb felirat nincs.
    Click image for larger version

Name:	ijelző.jpg
Views:	1
Size:	88.4 KB
ID:	156959

    #2
    Üdv csokazoo!

    Az E7 jelzés Magyarország jóváhagyási jele,hogy milyen járműhöz tartozik azt nem tudom.
    kollarg kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Üdv!
      Egy kis bemutatkozást hiányolok, de biztos nem futottad még át ezt a részét a fórumnak. Sebaj még bepótolhatod.
      Az index így elsőre hasonlít az ETZ-n használtra de annak nem ilyen a háza. Úgyhogy szerintem univerzális cucc lehet.
      Che kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Szoci retro. BMW-utánzat made in Hungary.

        Nekem is volt: Kép 2 /4 a(z) <span class="normal">Bemutatkozóképek</span> albumból

        Sajnos könnyű volt lelopni. A CZ-tojásindex annyira nem volt menő. Azt nem bántották.
        wsievers és sinter kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Kösz mindenkinek aki próbált segíteni. Hosszas netes böngészés,és keresgélés után, azt hiszem megtaláltam.

          Click image for larger version

Name:	index.jpg
Views:	1
Size:	25.9 KB
ID:	139851
          SIMSON (121009) index komplett (kocka) - Motoros Webáruház

          Jó hír még,hogy lehet hozzá búrát kapni.
          SIMSON (121024) indexbúra (kocka) - Motoros Webáruház
          soveny kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Ha jól sejtem valamelyik Ikarus oldalvillogója a búra. Ehhez próbáltak valami vagányabb dobozt faragni. Az MZ villogó szárára lehetett felhúzni. Afféle optikai tuning volt ez a '80-as években. Kicsit a BMW R80-hoz hasonlitott és jól passzolt az akkoriban elterjedő Krauser-dobozokhoz. (Ami természetesen itthoni utánzat volt szintén.) Én is azért vettem. Le is lopták.

            Komment

            Ugrás az oldal tetejére
            Working...
            X