Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannónia henger

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Pannónia henger

    Segítséget szeretnék kérni körbe bordás henger, közép gyertyás hengerfej (természetesen nem P10)
    Érdekelne még az egy csíkos oldal dekni körülbelüli ára is. Köszönöm a válaszokat

    #2
    A TL -en , és talán a TLT - n volt ilyen . Árat nem írok , nem írhatok ! Nem írok , mert szerintem ezen a fórumon ahol a járművek és alkatrészeik a fő profil , nem lenne illendő ... (ha más jellegű holmira kérdezel rá , ami nem annyira kötődik , akkor természetesen írtam volna , de azt is csak szigorúan saját vélemény megjegyzéssel.) Illetve nem írhatok , hiszen nem látom az alkatrészek állapotát , további felhasználásra való alkalmasságát...
    sepy, Che és mátéapu kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Mr Taylor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      körbe bordás henger, közép gyertyás hengerfej (
      A középgyertyás nem illik a körbebordás hengerhez (nem típusazonos:T-6......TL,TLF,Piros,Almazöld-pannónia.....).

      Minden annyit ér:amennyit adnak érte.

      Én a körbebordás hengeremet 5000 ft-ért nem tudtam eladni dugóval gyűrűvel használt,de nincs teljesen bejáratva.....legalább nem ragad.Egy 300-km es úton használtam mert a használatos hengerem megsérült,az találkozó halaszthatatlan volt.
      sepy kedvelte ezt.
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        #4
        mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        A középgyertyás nem illik a körbebordás hengerhez (nem típusazonos:T-6......TL,TLF,Piros,Almazöld-pannónia.....).
        A TL körbordás hengerrel van szerelve , és gyárilag középgyertyás !!!

        Komment


          #5
          Igazad van! ÉGŐ...................................!
          zahi kedvelte ezt.
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            #6
            Nem mindegy ? - ott van gyertya ahol csak akarom , akár három is . Az meg csak a szupertitkos fejlesztéseken volt ..
            sepy és mátéapu kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Az meg csak a szupertitkos fejlesztéseken volt ..
              p13 export
              mátéapu kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Milyen 3 gyertya?
                sepy kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Gyanítom ebbe nem kell benzin.. a szikra energiával üzemel.

                  Komment


                    #10
                    Itt nem gond a slussz csak elég hosszú legyen a kábel. Még menet közben is lehet cserélni! A képen lévő Pannonia pedig már annyira ki van glancolva , hogy így sosem nézett ki gyárilag igaz rengeteg munka így megcsinálni.

                    Komment


                      #11
                      Szia Taylor!

                      Küldtem üzenetet, érdekelne a henger-hengerfej páros

                      Üdv Peti

                      Komment


                        #12
                        Click image for larger version

Name:	IMG_20171231_171203.jpg
Views:	141
Size:	628.8 KB
ID:	208868Click image for larger version  Name:	image_32368.jpg Views:	1 Size:	762.3 KB ID:	208867 A henger, hengerfej elkelt, de van egy különúszóházas karbi szép állapotban.
                        Utoljára szerkesztve a következő által: Mr Taylor; 2018 jan. 05, 18:40.

                        Komment

                        Ugrás az oldal tetejére
                        Working...
                        X