Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Krómozott felületek ápolása

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    festékkel javítva szerintem nem lenne feltűnő.
    Véleményem szerint elütő(fekete matt festék elfogadható):tudom mit szólnak az ezüst festékre akárhol is van: akár milyen minőségű,én is úgy érzem:akkor inkább legyen eltérő!!!
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #32
      A krómozás ha valahol megindul , fel-fel válik , sajnos már semmire sem jó . A réteg alatt ott marad a rozsda. Ha nem akarod hogy továbbterjedjen, és az egész javíthatatlan , és kráteres legyen ,csiszold ki fémtisztára és még a télen vidd el galvanizáltatni (szándékosan nem krómot írtam , mert úgy rémlik gyárilag nikkelezett volt) ! Az összes többi megoldás csak "kissebbségi megoldás" , ami nem állítja meg a további állag romlást , viszont jó ronda . Má'bocs!

      Komment


        #33
        Az általam Győzike krómnak titulált ezüst festéket csak a mami kályha csövére ajánlom, másra nem jó. Én az ilyen helyekre a jó minőségű Horgany sprat ajánlom és használom. Vannak gyengébb minőségűek is azok szürke színűek. Van 98% horgany tartalmú az tényleg hasonlít a horganyzásra / hibás sarkokat avval javítják sokszor észrevétlenü szinte. Ricsi finom csiszoló vászonnal csiszold meg és 3 vékony sorral fesd be evvel nem kell alapozni sem és nem fog elütni. Bocs én így csinálnám.

        Komment


          #34
          Köszönöm a válaszokat, valószínűleg lecsiszolom róla a rozsdát és bekenem olajjal.
          A motor szerencsére páramentes helyen van,remélem nem terjed tovább a rozsda.
          -----------------
          Ezt az izét senki sem ismeri?
          Click image for larger version

Name:	fetch?id=207054&d=1509991098.jpg
Views:	169
Size:	203.1 KB
ID:	207219

          Komment


            #35
            Ricsi95D eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ezt az izét senki sem ismeri?
            Nem valami autósampon?
            Mi van ráírva, márkanév, semmi nem látszik már?

            Komment


              #36
              Gyerekkoromból valami rémlik. Szerintem festékápoló spray. De ne adj rá sokat,feledékeny vagyok.

              Komment


                #37
                Ricsi95D eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ezt az izét senki sem ismeri?
                Click image for larger version  Name:	fetch?id=207054&d=1509991098.jpg Views:	1 Size:	203.1 KB ID:	207219
                Szerintem ilyen ezeréves (mileneum ) , szarral inkább ne próbálkozz . Ki tudja milyen kémiai változások mentek végbe benne ez idő alatt . Ha mindenképp festékpolírozó viasz spray-t akarsz , végy inkább frisset . Pl a " prevent gyorsfény spray " nevű készítménnyel próbálkozhatsz .

                Komment


                  #38
                  Csak "riva" felírat olvasható az elején.

                  Komment


                    #39
                    Ricsi95D eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Köszönöm a válaszokat, valószínűleg lecsiszolom róla a rozsdát és bekenem olajjal.
                    A motor szerencsére páramentes helyen van,remélem nem terjed tovább a rozsda.
                    -----------------
                    Ezt az izét senki sem ismeri?
                    Click image for larger version  Name:	fetch?id=207054&d=1509991098.jpg Views:	1 Size:	203.1 KB ID:	207219
                    T-Fordra gondolom jó, amúgy nem láttam még ilyet. Folyékony a tartalma, vagy már teljesen összeállt?

                    Komment


                      #40
                      Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ezt az izét senki sem ismeri?
                      Click image for larger version  Name:	fetch?id=207054&d=1509991098.jpg Views:	1 Size:	203.1 KB ID:	207219
                      Nem tudom mi ez,de túl régi és járműhöz való,emiaatt ütögetni nyitogatni tilos!Múzeumban a helye !
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment

                      Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X