Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Elektromos kürt javítása

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Sz@r kínai kotvány ... inkább vegyél egy szétszedhetős ezer éves magyar Bakony-osat .... A váltó áram nem kavar be a " buliba " ????
    sepy és mátéapu kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ne kínlódj vele,bár biztosan meg lehet javítani,de minek?Nagyon szívesen adok neked egy 12V-os kürtöt ajándékba
      Köszönöm szépen, de ha alaposan körülnézek itthon, biztos lesz elfekvő régi típusú kürt, bár lehet 6 V-s. Ez a mérete miatt tetszett meg, hogy ekkorka biztosan elfér a burkolat alatt.
      mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Én is azt mondom ne kínlódj,hacsak nem ragaszkodsz a típushoz.Esztergában peremeztem vissza a felpolírozott érintkezőkkel több darabot,ritkán sikerült megszólaltatni.
      Ez azért nem olyan professzionálisan lett visszaperemezve, de erős. Gondoltam adok neki egy esélyt, de nem erőltetem. Még egyszer azért szétfejtem hogy belenézzek, de össze nem rakom, hogy a jövőben ne táplálja senkibe a működőképesség illúzióját. Ha viszont mutat némi hajlandóságot a működésre talán visszaperemezem.
      zahi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Sz@r kínai kotvány ... inkább vegyél egy szétszedhetős ezer éves magyar Bakony-osat .... A váltó áram nem kavar be a " buliba " ????
      Valószínű úgy is lesz. Amúgy akkuról próbáltam.

      Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

      Komment


        #18
        Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ha viszont mutat némi hajlandóságot a működésre talán visszaperemezem.
        Akkor se peremezd simítsd ki és,találj ki más rögzítést bilincset,csavart..
        zahi és Titus kedvelte ezt.
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          #19
          Kedves Máté!

          Az tény,hogy gyűjtögető vagyok és,ha látok az út szélén egy még valamire való csavart,-lehajlok érte és felveszem.Nem azért gyűjtögetek,mert olyan nagy szükségem volna már bármire is,de így neveltek,a szüleim és azok az emberek is akiktől a szakmát és a kreativitást tanultam.

          Azzal teljesen tisztába vagyok,hogy az általam összegyűjtögetett dolgok,rövid úton visszakerülnek,az ipari körforgásba,ha már nem leszek,de számomra mégis értéket képviselnek,mert látom a beléjük ölt munkát és energiát,és tudom azt is,hogy egy alkotó ember mennyi mindent tudna készíteni,pl. egy üres lemezhordóból is.Tudom azt is,hogy az emberek többségéből,már kiölték a kreativitást,mert mindent meg lehet már kapni az üzletekben,sőt túlkínálat is van,-az már más kérdés,hogy ezeknek a dolgoknak,mennyi lesz az élettartama és,ha elromlanak,jó esetben visszakerülnek az ipari körforgásba,rossz estben kidobják az erdőbe,vagy a városok szélén,akár az út mellé.

          Az összegyűjtögetett dolgokból,hivatkozva a második bekezdésem első mondatára,éppen ezért nagyon szívesen adnék ajándékba,mint jelen esetben,egy kürtöt,vagy csavart,vagy egyéb dolgot,amelyre már nekem biztosan nincs szükségem,de másoknak segítség és örömöt szerzek vele.Az ajándékozási szándékom,csak olyan emberekre vonatkozik,kikről tudom,vagy legalább sejtem,hogy felhasználják és nem üzletelnek a kapott holmival.Természetesen nekem is vannak tabu dolgaim,amiktől egyenlőre pénzért sem válnék meg,de azokat nem is szoktam felajánlani és ezért nem is szabad senkinek sem megsértődni!

          A fórumon megismert és aktív emberek és barátok mindig számíthatnak rám,ilyen apróbb ajándékokat tekintve,ha szükséges számukra,mert ezek a dolgok ugyan értékek,de az árukból nem telne ki egy porta sem,-nemhogy egy sarokház,mert jó dolog a pénz,de azért nem minden.

          Üdvözlettel:Che
          Utoljára szerkesztve a következő által: Che; 2020 febr. 20, 22:11. Oka: javítgatás
          Atti69, zahi és 3 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            #20
            Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Az tény,hogy gyűjtögető vagyok és,ha látok az út szélén egy még valamire való csavart,-lehajlok érte és felveszem.Nem azért gyűjtögetek,mert olyan nagy szükségem volna már bármire is,de így neveltek,a szüleim és azok az emberek is akiktől a szakmát és a kreativitást tanultam.
            Hasonló érzületű embernek tartom magam,viszont nap mint nap találkozom olyan emberekkel akik semmibe veszik ezt a típusú szemléletet,ez ellen hadakozom legtöbbször,sajnos méregből és ez sokszor sértő,ami nem szándékos ,csak a sarokba szorított akarat acsarkodása...
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              #21
              mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              nap mint nap találkozom olyan emberekkel akik semmibe veszik ezt a típusú szemléletet,ez ellen hadakozom legtöbbször,sajnos méregből és ez sokszor sértő,ami nem szándékos ,csak a sarokba szorított akarat acsarkodása...
              A hét legszebb mondata ....

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X