Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Fejidom plexi utángyártása

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Fejidom plexi utángyártása

    Üdv! Régi üvegszálas fejidom (valahol pesten készült az egész a 80as években) plexijét szeretném utángyártatni, sajna az eredeti törött. Nem tudja valaki véletlenül, hogy hol tudnának csinálni nekem egy szép új plexit?

    #2
    Szatuna Kft Balatonfűzfő....
    sinter kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Köszi meglesem. maximum postán leküldöm a mintát nekik hopp most látom hogy kiírták nem gyártanak motorplexit://
      Utoljára szerkesztve a következő által: Gergőke; 2013 nov. 23, 10:28.

      Komment


        #4
        Gergőke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        (valahol pesten készült az egész a 80as években)
        Kesjárék gyártottak olyat akkoriban.

        Komment


          #5
          szerk:sikerült a tetején lévő plexi helyett kéne újat szerezni
          Click image for larger version

Name:	IMG_5415.JPG
Views:	1
Size:	73.1 KB
ID:	138641Click image for larger version

Name:	IMG_5414.JPG
Views:	1
Size:	74.7 KB
ID:	138642Click image for larger version

Name:	IMG_5407.JPG
Views:	1
Size:	99.5 KB
ID:	138643
          Utoljára szerkesztve a következő által: Gergőke; 2013 nov. 24, 16:46.
          sepy kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Mintád van.
            Hőlégfuvó és néhány kisérlet.
            Tudtommal melegitéssel formázzák az idomokat.
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              #7
              azt próbáltuk se sajna csak ívesre tudtuk meghajtani ezért kéne valami profi megoldás

              Komment


                #8
                Szervusztok . A balatonfűzfői társulat nem igazán szereti az egyedi munkát , mert az nem igazán gazdaságos . Néhány évvel ezelőtt ( akkor még bizonyos motortípusohoz árultak utángyártott víztiszta holmikat ) telefonáltam nekik , hogy van minta, készítenek e nekem 2 db "buborékos régimódi légterelőt. Igen menjek ( Bp-ről. ) Lementem. Mondták , hogy a minta készítése nagyon drága . Mondtam kifizetem . Akor sem csinálják meg !!!! ( ? ) Nagyon dühös voltam rájuk ( azóta sincs új "buborékom" ) . Az ilyen jellegű muka egy eredeti nagyságú negatív minta elkészítésével kezdődik. Utána az anyag egyenletes megfelelő hőmérsékleten tartásával folytatódik , miközben a vákumszívás folyamatos . ( Ez az elve -Click image for larger version

Name:	IMG_4538.jpg
Views:	1
Size:	198.1 KB
ID:	138644 engem ebben a formában világosítottak fel a témában . ) A képen látható víztiszta "buborékot" keresem azóta is . Üdvözlettel.
                sepy és Che kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Building a Vacuum Form Machine and Making a Cafe Racer Seat from Scratch for the Yamaha SR500 - YouTube
                  sepy és UK kedvelte ezt.

                  Komment


                    #10
                    őket találtam a net feltúrása közben nincs is messze és jól hangzik hogyegydarabos vagy kisszériás melókat vállalnak Plexi, műanyag, egyedi gyártás, esztergálás, műgyanta öntés | arthaM stúdió Kft.
                    holnap felhívom őket hátha sikerül

                    Komment


                      #11
                      Azért mielött belecsapsz a dolgba , ha benéznél hozzám , lehet hogy van megoldás , de látni kéne a pontos méretet . XV ker .

                      Komment


                        #12
                        Szevasztok

                        Joker nem beszél a levegőbe.

                        Előtte Tegyél egy kis kerülőt Veresegyeház felé, a Triangolóval szemben van egy plexi üzem .
                        Egy próbát meg ér!

                        Komment

                        Ugrás az oldal tetejére
                        Working...
                        X