Közlemény

Collapse
No announcement yet.

belső gumi szerelése

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31

    Kedves Horex!

    Vagyunk ott testileg és korban öregek többen is,de lelkileg mindenki visszafiatalodik ott egy pár napra,a fiatalok meg hozzánk öregednek és ez nagyon is jó.Amúgy sem fontos veteránnal és egyáltalán motorral jönni,lehet autóval is,vagy akár kerékpárral,-teljesen mindegy mivel jön megy az ember,csak ott legyen.Nem rábeszélésnek szánom,de mi a párommal amíg csak járóképesek leszünk megyünk,mert nagyon jó a társaság és a táj a Tiszától néhány lépésre gyönyörű,-egyszerűen kihagyhatatlan.

    A "békülés" dolog meg amolyan marhálkodás,-nem kötelező,van nem egy tag aki alkoholmentes a szó legszorosabb értelmében.

    Üdvözlettel:Che
    heeegany és sepy kedvelte ezt.

    Komment


      #32
      Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      van nem egy tag aki alkoholmentes
      Szörnyűség! Pláne nem békülök!
      A lényeg, hogy 1001 egészségi problémám van már, két éve még nem gondoltam volna

      Komment


        #33
        horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Szörnyűség! Pláne nem békülök!
        A lényeg, hogy 1001 egészségi problémám van már, két éve még nem gondoltam volna
        Szerintem is ha békül az ember akkor adja meg a módját ! Mindegyikünknek megvan már a kortól függetlenül a maga baja,de egy kicsit jó elfelejteni...!

        Egyébként már több egymástól független embertől hallottam : Ha az ember beletörődik ,hogy öregszik,akkor utána már tényleg úgy is lesz !

        Remélem lesz lelkierőm a hülyeségekre : amíg csak élek !
        Che és sepy kedvelte ezt.
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          #34
          Máté ezt el is várjuk Tőled még sokáig. Horex-nek üzenném kelj fel és járj! Igaz én még éppen nem 70-kedek de közelítek hozzá bár ezt csak a születési anyakönyvi kivonatom örzi! kétszer kotorásztak a szivembe 4x katétereztek januárban ring nélkül kiütöttek. Ez nem dicsekvés. Egy állapot de még szeretném húzni a gázt. Nem régen voltam motoros találkozón Bátonyterenyén és ha az idő engedi jövő hét végén szeretnék Nagyvisnyóra menni. Dél alföldiként jó túra lesz remélem. Ha nem tudok mással menni akkor elvisznek Keszibe majdan de ott a helyem!!
          madorka, Atti69 és 2 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            #35
            sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            kelj fel és járj!
            Hm, ez ami nem vagy nem nagyon megy, pedig kellett volna

            Komment


              #36
              sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ha nem tudok mással menni akkor elvisznek Keszibe majdan de ott a helyem!
              Remélem engem is lesz aki elvisz ! Aki ígérte,hogy épít egy háromkerekűt ha nem bírok járni már fiatalon járja az örök országutat...!

              Szomorú,hogy nekem kell az efféle járműről gondoskodnomÉs akkor mi lesz ha elfelejtem mikor kell mennem........szörnyű még rá gondolni is........
              sepy kedvelte ezt.
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X