Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kerti kisgépek szerelése

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #61
    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az az igazság,a konyhára nincs engedélyem.....
    https://www.google.com/search?channe...zt%C3%B3+spray
    Nem tudom mennyire hatékony, eddig csak videón láttam a használatát, én nem próbáltam. De ha a fagyasztóláda nem elérhető

    Komment


      #62
      Szerintem ez csak a kulso feluleti kezelesre van ahhoz hogy meretben csokkenjen a fagyasztiba kell rakni .Termeszetesen ez a fotengely aprocska nem tunik annyira fel .

      Komment


        #63
        mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Mi a csodával hűtöd?
        Becsempészem a fagyasztóba. A fagyasztó spray is jó dolog,de gyorsan fogy és drága. ( bár.. mihez képest. )

        Komment


          #64
          Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nem tudom mennyire hatékony
          Megnéztem a linket,eddig jóval drágábban vettem. Hatékony cucc jól használva.

          Komment


            #65
            movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            mert olyan kis tomeg hogy rogton ki hul
            Erre való a samott tégla min. 2 db és mellé a hőálló kesztyű hidd el a két samott tégla csodákra képes. Valamint a főtengely fagyasztóban való hűtése, amit nem árt alufóliába tekerni és csak azt a helyet kihagyni ami illesztve lesz!

            Komment


              #66
              maradona67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Erre való a samott tégla min. 2 db
              Maradona tud ám valamit...

              Komment


                #67
                Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Hatékony cucc jól használva.
                Akkor nem vezettem félre mátéaput

                Komment


                  #68
                  Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Maradona tud ám valamit...
                  Ez most macerálás??? Atti69. Mert a cégnél ahol dolgozom, még hegeszteni is néha két forró samott téglán hegesztek, ha valami nagyon üreges alut hegesztek.
                  Fagyasztásra a folyékony PB gáz is jó. Gázpalackot fejre fordítva megnyitni a csapot míg folyékony gáz nem jön. Csak nehogy berobbanjatok! Óccó kicsi péé!

                  Komment


                    #69
                    maradona67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ez most macerálás??? Atti69
                    Még véletlenül sem! Minden elismerésem a munkád iránt.. Te ott csodákat alkotsz. Csak gratulálni tudok!

                    Komment


                      #70
                      Itt nem nagyon lahet mozogni ugy hogy az utobbi idoben raszantam magam a szerszmaim karbantartasara .Ma a funyirok napja volt Click image for larger version

Name:	IMG_20210103_111642992.jpg
Views:	154
Size:	1.02 MB
ID:	226150 ketto nem indult a harmadik meg leszakadt a vazarol .Le bakfittyezett egy teraszrol.De szerencsere akkor is ha kulombozo modellek a blokkoknak a felfogatasai megegyeznek ugy hogy kettot sikerult osszereki jol mukodnek .Johet a tavasz

                      Komment


                        #71
                        Ma szereztem egy szerszamot ami szerintem veteran koru jol mutat majd a veteran fureszek mellett Click image for larger version

Name:	IMG_20210520_210557035_HDR.jpg
Views:	102
Size:	845.7 KB
ID:	227587 Click image for larger version

Name:	IMG_20210520_210609118_HDR.jpg
Views:	96
Size:	570.4 KB
ID:	227588 Click image for larger version

Name:	IMG_20210520_210629305_HDR.jpg
Views:	97
Size:	451.3 KB
ID:	227589

                        Komment


                          #72
                          movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ma szereztem egy szerszamot
                          Szerintem ez egy tényleg értelmes szerkezet ! A láncköszörűk csak tönkre teszik a láncot,körülményes használni ,emiatt sokan nagyobb kárt csinálnak vele mintha hozzá sem nyúlnának.
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            #73
                            Szerintem is a lanc koszoru nem ajanlatos.En mindig reszelem a lancokat tobbnyire a Stihl 3 az egyben (talan ez a neve) szerszamait hasznalom az egyeduli problemaja hogy termeszetesen a kulombozo osztasu es meretu lancoknak mindegyiknek meg van a kulombizo meretu szerszama .A letezo 5 meret az 5 db szerszam.Egyebken a kepen lathato szerszamot most is aruljak vagy hasonlot ehhez ,szerintem is az egyek legjobb szisztema a lancelezeshez Visszaterve. lanckoszorure ahhoz hogy jol meg legyen koszorulve kell egy jo gep ami nem olcso dolod lehetoleg fem vazas ami nem hajlik munka kozbrn es termeszetesen a korongok metetet valtoztatni kell a lanc moretek fuggvenyeben.En akkor hasznslom csak ha sokat kell reszelni mert kovet vasat fogtal a faba es lekopott nagyon tobbnyire azert hogy a fogakat egy meretre hozzam.

                            Komment


                              #74
                              Tegnap voltam egy munkat gelmerni es mit ad isten epp a suterent uritettek igy guarapodik a veteran lancfuresz gyujtemeny ezeket majd ossze kell rakni . Click image for larger version

Name:	IMG_20210831_101110853.jpg
Views:	75
Size:	688.1 KB
ID:	228509 Click image for larger version

Name:	IMG_20210831_101053976.jpg
Views:	71
Size:	743.4 KB
ID:	228510 Click image for larger version

Name:	IMG_20210831_101059574.jpg
Views:	72
Size:	637.6 KB
ID:	228511 van egy erdekes szerintem Landini

                              Komment


                                #75
                                Neked már kell :egy ipari alkatrész mosó és szárító berendezés....
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X