Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Két éve álló teljesen modern 4 ütemű beindítása

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Szervusz . Nem tudom, másra nem volt szükség. Szerintem sok mindenhez hozzá lehet jutni , amiről azt mondják, hogy nem lehet beszerezni..... Üdvözlettel.
    kollarg kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Megteheted, hogy a gyertyanyíláson beöntesz 1-1 (kis) kávéskanálnyi motorolajat, mielőtt elkezded gyertya nélkül forgatni.
      Ezt mindenképp ajánlatos megcsinálni,ugyanis a legjobb minőségű olaj is enyi idő alatt eltávozik a dugattyúról és a hengerfalról és az első indításnál egy pici időre kenés nélkül mehet ami nem igen tesz jót a motorodnak... de ne ess túlzásokba mert ha sokat öntesz bele könnyen S alakú lesz a hajtókarod !
      stalker kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        Én a Che által leírtakat csinálnám végig, az a tuti megoldás, bár részeben szét kell szedni, de legalább alaposabb, és nem néz hülyén a szomszéd.
        stalker kedvelte ezt.

        Komment


          #19
          Köszönöm szépen válaszaitokat... végülis szelephézag állítás miatt úgyis szét kell majd részlegesen szedni azt hiszem, így marad a tuti megoldás

          Üdv
          Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

          Komment


            #20
            Az olaj leengedést , cserét inkább addig kellene elvégezni amig még nem járattad meg a régivel. Nem kell hogy meleg legyen , ennél nics jobb hogy régen áll és mindenhonnan lefolyt .
            Utoljára szerkesztve a következő által: joker; 2012 dec. 10, 17:59.
            György Bognár, korompaiistvan és 3 további látogató kedvelte ezt.

            Komment

            Ugrás az oldal tetejére
            Working...
            X