Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Csepel 125 leáll, ha világítást kapcsolok

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Csepel 125 leáll, ha világítást kapcsolok

    Sziasztok, van egy Csepel 125 T-m és a világításával folyton baj van. Ha rákapcsolja az ember elszáll a gyújtás, durrog a kipufugó, ráncigáll és leáll a motor. Már cseréltünk benne tekercseket, kondit, delejezve is volt, mi lehet a problémája?
    Utoljára szerkesztve a következő által: soveny; 2012 febr. 04, 22:45. Oka: Áthelyeztem a bemutatkozások közül, mert ez nem bemutatkozás :-)

    #2
    Szia nekem az MZ csinálta ezt de kicseréltem a gyújtáskapcsolót utána jó lett !

    Komment


      #3
      Próbáld meg az alaplapról a világítást,ha úgy jó akkor az alaplap után lehet a gond, ha úgy is kicsi a gyújtás teljesítmény nézd meg a testelést tekercsekét is az alaplaphoz és az alaplapot is a blokkhoz.

      Komment


        #4
        Sziasztok!
        Mivel már régi a téma, ezért lehet hogy neked nem segít, de másnak jól jöhet.
        Romet Kadet kismotorral jártam így én is, majd rájöttem hogy a hátsó lámpabúra csavarja (mivel hangyaf@sznyival hosszabb volt az eredetinél) behajtást követően letestel.
        Erre úgy jöttem rá, hogy a hiba csak felszerelt hátsó burkolatkor jelentkezett!

        - - - Updated - - -

        Sziasztok!
        Mivel már régi a téma, ezért lehet hogy neked nem segít, de másnak jól jöhet.
        Romet Kadet kismotorral jártam így én is, majd rájöttem hogy a hátsó lámpabúra csavarja (mivel hangyaf@sznyival hosszabb volt az eredetinél) behajtást követően letestel.
        Erre úgy jöttem rá, hogy a hiba csak felszerelt hátsó burkolatkor jelentkezett!
        Che, mátéapu és dongos78 kedvelte ezt.

        Komment

        Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X