Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bakelit kürt szétszedése.. de hogyan???

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    ritt74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi lenne ha az egészet beáztatnám.. csak nem tudom mibe, hogy a duda nehogy tönkremenjen.
    Szappanos víz! Ha utána kiszárítod, nem árt az elektromos alkatrészeknek. Szerintem az is elég, ha körbe a menetre öntözöd párszor. Mosószeres vagy szappanos forró vizet.
    A WD-40 sajnos csak a drágább neve a petróleumnak.
    Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2020 nov. 22, 22:23.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      #17
      Nos Uraim, tudom mi a baj, nem a bakelit az igazi "hibás" hanem a kürt-membrán, amit a két bakelit tart, illetve a felső menetes rész és az alsó menetes rész között van "befogatva". Ez az alkatrész eleve feszíti szét a menetet (ezt más kürtökön körbe a csavarok fogják le) ha pedig a felszíne korrodált még jobban feszíti, arról már nem is beszélve, hogy az eltekerést is akadályozza..mintha a két bakelit rész között kétoldalas smirgli lenne Itt vannak a fotók hogy lássátok és értsétek. Úgyhogy jobb ötlet nincs, az alsó rész petróleumba ázik.. kb januárig A második kép egy orosz fórumról van, sajnos a szétszedésről nem írnak, de látszik a membrán állapota...

      Click image for larger version

Name:	problem.jpg
Views:	186
Size:	27.2 KB
ID:	225633 Click image for larger version

Name:	P1010014.JPG
Views:	132
Size:	121.2 KB
ID:	225634
      mátéapu és pasetta kedvelte ezt.

      Komment

      Ugrás az oldal tetejére
      Working...
      X