Közlemény

Collapse
No announcement yet.

izs 56 hátsófék

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    izs 56 hátsófék

    Sziasztok
    Hátsófékkel lenne 1kis problémám.
    Click image for larger version

Name:	Kép0505.jpg
Views:	1
Size:	193.2 KB
ID:	153789
    Konkrétan a fékpedál és a ˝fékkulcs˝ közti öszekötő pálcával. A képen van 1 beépitve,de azt én kreáltam saját
    agybol.Szükségem lenne a hoszméretére és a konkrét formályára. Ha ebben tudna valaki segiteni annak előre is köszi.
    Még 1mellékes kérdés,a képen jól látni a féklámpakapcsoló kanócát ránézésre gyári,de iszonyú hosszú.Konkrétan nem tudom merre kell elvezetni mert a verdát kosárban kaptam.A fesz.szabályzótol ágazik le a többitöl.Köszi

    #2
    Hali...az alakot eltaláltad, a pálca teljes hossza nálam-bár az Planéta váz már-( a hajlítással együtt) 21 cm, mindkét végén át van fúrva a sasszegnek, és megy rá két alátét még. 15-ös számú alkatrész az első képen.
    Amúgy a tiéd szerintem Planéta hátsó lengővilla mert az 56-on bowdenes a fék a katalógus szerint, de majd soveny megszakérti.
    Planéta:
    Click image for larger version

Name:	planeta.JPG
Views:	1
Size:	22.9 KB
ID:	129617
    56:
    Click image for larger version

Name:	56.JPG
Views:	1
Size:	44.8 KB
ID:	129618
    Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2012 jan. 12, 18:57.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      #3
      wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Amúgy a tiéd szerintem Planéta hátsó lengővilla mert az 56-on bowdenes a fék a katalógus szerint, de majd sövény megszakérti.
      Az első szériás 56-osokat még bowdenes hátsófékkel szerelték, a későbbi darabok már fékpálcások! Egyelőre úgy látom, 1959/60-ban volt a váltás.

      Komment


        #4
        Hát srácok, nagyon köszönöm a segitséget,az IZSem 61-es kiadású a kormányplakett alapján.

        Komment

        Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X