Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Babetta 210 benzintank

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Babetta 210 benzintank

    Sziasztok!

    Valaki meg tudná mondani, hogy a Babetta 210 tanksapka használható-e Simson S50/51-hez? Hogyha esetleg ezt konkrétan nem is tudja senki, az is jó lenne, ha valaki meg tudná mérni a Babetta 210 benzintank beömlő nyílásának átmérőjét, illetve a beömlő nyílás "teteje" és a nyílásban lévő "lemez" közötti távolságot (sajnos nem tudok ennél pontosabban fogalmazni, de remélem érthető, a biztonság kedvéért itt egy kép is, amin a piros vonalak szemléltetik, hogy mire gondolok). Nekem nincs 210-es Babettám, úgyhogy nem tudom megmérni, ezért hálás lennék, ha valaki esetleg megtenné. Köszönöm előre is.
    Utoljára szerkesztve a következő által: cftr443; 2018 máj. 10, 21:59.

    #2
    cftr443 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Babetta 210 tanksapka használható-e Simson S50/51-hez?
    Persze. De Simsonra inkább Simsont, nem egy ökör ára,s nem is beszerezhetetlen. A Babettáét valószínű ronggyal ki kell hézagolni.

    Komment


      #3
      Nem arról van szó, hogy beszerezhetetlen, hanem ahonnan rendelni szeretnék adott Simson alkatrészeket (S50 bakelit persely + rezgéscsillapító gumi), ott nem kapható abban az árkategóriában Simson benzintank, ami nekem megfelelne, két helyről meg nem szívesen rendelnék. Máshol meg a fent említett alkatrészeket nem találtam. Szóval ezért arra gondoltam, hogyha a 210-es Babetta és a Simson benzintank beömlő nyílása egyforma, akkor megrendelném a papíron Babettához való tanksapkát.

      Komment


        #4
        Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        A Babettáét valószínű ronggyal ki kell hézagolni.
        Ez mit jelent konkrétan? Nem teljesen egyformák a méretek?

        Komment


          #5
          cftr443 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nem teljesen egyformák a méretek?
          Szerintem nem. Emlékeim szerint a Babetta kisebb,de talán nálam okosabb konkrét méreteket is tud.

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X