Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Cz 125 488

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Cz 125 488

    Sziasztok cz 125 488 hoz keresnék szakmai irodalmat, robbantott ábrákat. Hozám került egy cz 125 volt tulaj szerint működő képesen lett lerakva léptetövila hibálya miat?
    pasetta és mátéapu kedvelte ezt.

    #2
    Szia!
    Itt találhatsz pár hasznos infót a keresett szakirodalmak fellelési helyéről:https://veteran.forum.hu/forum/szere...cz-125-typ-488
    Rodger25 és mátéapu kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Köszönöm pár érdekeséget találtam. Váltó és kuplunghoz keresdnék még robbantott ábrát.

      Komment


        #4
        Rodger25 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Váltó és kuplunghoz keresdnék még robbantott ábrát.
        Nekem megvan a Cz 477-es képes alkatrészjegyzéke. Ha az egyezik a 488 váltójával abból tudok küldeni.
        movisz és mátéapu kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Kapcsolásirajz meglet beis indult. Most a váltoval van probléma elvileg ugye felfelé lenne az 1 es de nincs semi lefelé megvanak a sebeségek. Kuplung hiba lehet vagy a váltoban lehet valami eltőrve?

          Komment


            #6
            Szervusz Rodger25! Küldtem privátot május 24-én! Olvastad? Ha igen akkor tárgytalan, de ha nem, akkor egyeztessünk.

            Komment


              #7
              Abba váltóban nem lefele van az 1 es és felfele a többi?? Úgy tudom a Sport CZ ben volt a fel 1 és a többit gázelvétel nélkül tapostuk és bírta!!

              Komment


                #8
                A cz 175/450 em be felfelé van az egyes. Cz 125 Ben tegnap kipróbáltam jóban lefelé 3 sebeség 2 üres felfelé semi.

                Komment


                  #9
                  Rodger25 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Kuplung hiba lehet vagy a váltóban lehet valami eltörve?
                  Ha bőszen próbálgatták a félautomata kuplungot induláskor akkor lehet hogy az okozott károsodást az egyes fokozatnál. Én legalább a kuplungot leszedném, hogy kicsit jobban lássam a váltót, de az igazi a szétszedés lenne.
                  Rodger25 és movisz kedvelte ezt.

                  Komment


                    #10
                    Lehet eltörhetet valami mert blokk nagyon csörög. Sikerült menem vele egy kört lefelé 3 sebeség van felfelé semi. Meg brobállom kuplungot szét szedni és megnézni.

                    Komment


                      #11
                      Rodger25 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Meg próbállom kuplungot szét szedni és megnézni.
                      Azt mindenképpen, nehogy valami komolyabb baja legyen. Majd tudósíts a fejleményekről.

                      Komment


                        #12
                        A cz váltónak ritka a meghibásodása,rosszul beállított kuplung okozhat gondot. De ha lekerűl a balos dekli lehet megfejtés:

                        Komment

                        Ugrás az oldal tetejére
                        Working...
                        X