Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sport CZ 175 olajszivattyú

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Sport CZ 175 olajszivattyú

    Szeretném kérni a hozzáértők segítségét elsődlegesen Wievers -től mert már előzőkben célzott arra afránya simeringre mely gondolom az elmúlt 40 év távlatában már nem tömít megfelelően és esetleg fals levegőt kaphat ezáltal mert nem akar dolgozni. Nem látszik hibásnak még az egész használtnak sem tűnik. Vagy amin gondolkodtam lehet,hogy jobb lenne egy mai kiforrottabb de mivel lehetne helyettesíteni,hogy megbízhatóbb legyen??. Várom ötleteiteket és helyettesítő-javító megoldásaitokat. Nem javított fel már ilyet Valaki? Nincs benne kopás, kosz de mégsem" dolgozik!", tudom ilyen van sok mint az utóbbi de ezt jó lenne munkára fogni.Üdvözlettel Sepy

    #2
    Van olyan o gyűrű, ami jó oda, de azzal a javítás elég esetleges...5 alkalomból 1* ha jó.
    sepy kedvelte ezt.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      #3
      Melyik szimmeringre gondolsz ? ami a hajtótengelyen van ? vagy ami a szivattyú műanyag kereke tengelyén ?

      Komment


        #4
        Ma néztem őket és nem tudom,hogy hasonló méretű simmering van-e?, mert én úgy vettem észre megkeményedett a gumi ennyi idő alatt. A másik pedig inkább nevezhető egy spec. Ó gyűrűnek mint simeringnek a gyári megoldást. Holnap összedugom a fejem a boltossal és az esztergályos cimborámmal hátha kivételesen tűz nélkűl is sikerül valamit kisütni.Tetű KIZÁRVA a fej összedugás miatt! Ba701 kérdésedre válaszolva a műanyag kerék felőli deknit vettem le.

        Komment


          #5
          sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A másik pedig inkább nevezhető egy spec. Ó gyűrűnek mint simeringnek
          Erről beszéltem...a másik egyszerűbb dolog.
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            #6
            Helló Wsievers ! Tisztelettel és örömmel jelentem ma kaptam hozzá két ajkú simeringet!!Hurrá!!Most már csak időt kellene szakítanom csak még ilyen fával nem találkoztam melyről mint egy levelet lehetne csenni mint a rossz gyerek. Néztem az eredetiben olyan kemény a gumi mint a fadarab, remélem működni fog!, kíváncsian várom az eredményt.
            OdinHEM és wsievers kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              A kicsit o gyűrűvel pótolod? Vagy oda is sikerült kapni? Vagy ott hagyod a régit?
              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

              Komment


                #8
                Mivel régen nem bonyolították túl a dolgokat egyforma a két oldal 8x16x7-es és létezik ilyen méretű.A csiga tengely Bz perselye egy külön házban van mely kiszedhető és abban van egy a másik pedig a műanyag fogaskerék alatti fedélben. A szerelhetőségéből is látszik régen a service is javított! Akkor nem dobták el komplett az egységeket. Visszarakom és még a kuplung oldal javításra vár. Eredményről küldöm az infót.
                wsievers kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Találtam valamit a Posilube-ról. Igaz ékes cseh nyelven van írva. guglival leforditattam németre meg magyarra , nem túl penge a fordítás de lehet belőle kiszedni hasznos infókat sztem:
                  Oddelene mazani POSILUBE
                  sepy, wsievers és 3 további látogató kedvelte ezt.

                  Komment


                    #10
                    Köszönöm szépen ez nagy kincs! Minden ilyen irodalmat kinyomtatok és bármikor kéznél van." bugyiban" olajos kézzel is fogható!. Jó gyújtást. Üdv.:Sepy.
                    OdinHEM kedvelte ezt.

                    Komment


                      #11
                      sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      „bugyiban” olajos kézzel is fogható!
                      Micsoda helyeken tartod te a nyomtatott szerelőtudományt ...

                      Komment


                        #12
                        No nem az eredetire gondoltam, én a lefűzőnek a neylon borítóit csúfolom így. Ha jól bele gondolok nem rossz az eredeti sem pláne lánc csere után és ha fehér az alap akkor igazán mutatós!

                        Komment


                          #13
                          sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          No nem az eredetire gondoltam, én a lefűzőnek a neylon borítóit csúfolom így.
                          Nálunk a cégnél is ez a hivatalos neve. Kivéve, amikor rendelni kell. Akkor lefűzhető genotherm. Brrr.

                          sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          nem rossz az eredeti sem pláne lánc csere után és ha fehér az alap akkor igazán mutatós!
                          Pláne, ha megfelelő alakra van igazítva.

                          Komment

                          Ugrás az oldal tetejére
                          Working...
                          X