Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Jawa 250/559 restaurálás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Jawa 250/559 restaurálás

    Hali!
    A kérdésem az lenne, hogy ami a hátsó tengelyt olajozza műanyag cső, fontos-e mert eltörtem... Ha igen hol keríthetek, vagy ragasszam meg?

    Tapatalk-kal küldve az én thl T6S-el

    #3
    felejtsd el, nekem már három darab törött el a most kaphatókból. Puha az anyaguk, repednek. Nyomj néha egy kis zsirt a lengővillatengelybe azzal kend. Működni fog.
    kvaga, sepy és 4 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #4
      Oks, köszönöm mindenkinek!

      Tapatalk-kal küldve az én thl T6S-el
      zahi kedvelte ezt.

      Komment


        #5
        Esetleg tud-e valaki abban segíteni, hogy zalában ki tudná újrakábelezni a motorom!? Talán még messzebb is elvinném, mivel egy embert találtam, akire 1 hónapot vártam mire oda tudtam vinni a mocit, mire 2 hét után szól, hogy hozzá se nyúlt és 2 hét mulva tudja csak elkezdeni...... Szal kezdek pipa lenni, mert mást nem találok! Olyan kéne aki a ts mz gyújtást is bele tudja alakítani! Pont a cél előtt szórakoznak velem......
        Köszi!

        Tapatalk-kal küldve az én thl T6S-el

        Komment


          #6
          Tudom ilyenkorra fogy el az ember türelme mert reszeli a fenekét a motorozhatnák de és itt a lényeg ha tényleg olyan melót végez a Szaki várd ki érdemes. Nem leszel előrébb ha elviszed még 3 helyre és végül ide fogod magad bekönyörögni.!

          Komment


            #7
            Esetleg tud-e valaki abban segíteni, hogy zalában ki tudná újrakábelezni a motorom!?
            Akik a kalocsai mintás TLB-t csinálták és Retro Motors Hungary néven voltak, ők Zalában vannak úgy emlékszem. Bár már a honlapjuk sem létezik és semmit nem találni róluk az interneten az elmúlt pár évben...
            Itt találsz neveket:
            Üdítően szép kalocsai mintás Pannónia - Csajokamotoron.hu - Motoros nők közösségi- és hírportálja

            Komment


              #8
              Esetleg " Ricsi" a Csepszis Zalából?!.

              Komment


                #9
                Hívott a szaki, hogy elutazott (miután elutazott) igy ha akarnám sem tudnám elhozni a motort.... Szal ha a türelem rózsát terem akkor legalább egy rózsabokorra számítok!

                Tapatalk-kal küldve az én thl T6S-el

                Komment


                  #10
                  Megtudná valaki mondani, mennyi golyó kell a kormánycsapágyba perselyenként!? Köszönöm!

                  Tapatalk-kal küldve az én thl T6S-el

                  Komment


                    #11
                    rosszul olvasható az alkatrészkatalógusom , 36 vagy 38 db kell a kettőbe összesen .

                    Komment


                      #12
                      Ba701 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      rosszul olvasható az alkatrészkatalógusom , 36 vagy 38 db kell a kettőbe összesen .
                      Köszi, bár most szemre beletettem ami odafért, nameg vagy nagyon ráhúztam az anyát vagy sok a golyó vagy kopott már a persely, de egy lepkefingnyit ézem fordításkor, hogy akad....

                      Tapatalk-kal küldve az én thl T6S-el

                      Komment


                        #13
                        Esetleg még valaki meg tudná mondani milyen lánc kell az 559 hez!?
                        Köszönöm!

                        Tapatalk-kal küldve az én thl T6S-el

                        Komment


                          #14
                          Üdv nandg83!

                          A Jawa 559-hez 3/8"x3/8"-os (1X9,525x9,525 mm) 60 tagú primer lánc és 1/2"x5/16"-os(12,7x7,75mm-es)120 tagú szekunder lánc kell.

                          Komment


                            #15
                            leginkább a persely lehet beverődve ha akad

                            Komment

                            Ugrás az oldal tetejére
                            Working...
                            X