Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Megjött Szúnyogpecsenye Predátor Indikátor!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Ma van „holnap” Szeretném tudni (dokumentálva),hogyan sikerült a 19"-os kereket egy 16"-os sárvédőbe,villába beleaplikálnod...
    Ugyan még fotót nem készítettem. De nem volt nehéz,mert azok a kerekek voltak benne eredetileg,így a sárvédők is 19''-esek.Tehát megvan.

    Komment


      #17
      mert azok a kerekek voltak benne eredetileg
      Hát persze! A 16-os kerekek a nagyRomet kerekei, amik ugyan passzolnak bele, de nem a gyárija.

      Komment


        #18
        Hát persze! A 16-os kerekek a nagy Romet kerekei, amik ugyan passzolnak bele, de nem a gyárija.
        Így van. Szerintem kicsit hülyén nézett ki. Persze tükröz egy korízlést.

        - - - Updated - - -

        Vannak hibáim,túlságosan ragaszkodom a dolgaimhoz,-nehéz engem megérteni,de amiktől nem akarok megválni,abban ültek még a szüleim,az ifjú „babám” és nagyon sok ember,barátok,-sokan már nem is élnek és,ha ránézek akármelyikre,előjönnek az emlékek.

        Az élet nálam nem csupán a pénzről szól,-sőt.A pénz olyan dolog,ha minél több van,annál kevesebb,mert attól nem lesz boldog az ember.
        Che! Ez az utóbbi idők egyik legszebb ars poeticaja. Kár lett volna nem elmondani ezt. Köszönöm!

        Komment


          #19
          attól nem lesz boldog az ember.
          Attól csak kényelmesebbé válik az élete az embernek. Ennyi.

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X