Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Megjött Szúnyogpecsenye Predátor Indikátor!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Megjött Szúnyogpecsenye Predátor Indikátor!

    Tehát itt lett a várva várt nap! Motorka 117 izgatottan ébredt, mentünk is egy kört, hogy kicsit alább hagyjon megveszekedett magasságokba ért adrenalin szintünk.
    Aztán nekivágtam.
    Az b. nejem már csak arra emlékszik, hogy kávézik és lát egy újabb motort a nappali ablakon keresztül.
    -Ez mi? -kérdezte.
    -Szerintem motor. -válaszoltam, kicsit ünnepélyesen, megadva az esemény rangját.
    -Na erre is költhetünk. -mondta kevés pátosszal, bár ezt elvártam volna tőle.
    -Tudtam. -szólt kis idő múlva.
    -Mit? -kérdeztem.
    Közben kint rigók szálldostak a szombat délelőtti napsütésben, egyik gallyról a másikra, el-el repülve az új szerzemény felett is. Téli tavasz volt odakünn, a macskák lustán nyújtózkodtak, a kutyám körbe szimatolta a gépet. Más esemény nem publikus.
    -Egy őrizni valóval több. -gondolta magában.
    Aztán piacra mentünk, indulás előtt jól átmérte szemmel a nejem az új csodát. Megkérdezte, hogy van-e már neve. Na, ekkor kihúztam magam és nem titkolt büszkeséggel rávágtam:
    - Szúnyogpecsenye Predátor Indikátor!
    -Hülye! -mondta.
    Nem! -válaszoltam és megismételtem a nevét újra.






    Click image for larger version

Name:	DSCN1857.jpg
Views:	1
Size:	199.1 KB
ID:	158290Click image for larger version

Name:	DSCN1858.jpg
Views:	1
Size:	199.9 KB
ID:	158291Click image for larger version

Name:	DSCN1859.jpg
Views:	1
Size:	199.7 KB
ID:	158292Click image for larger version

Name:	DSCN1860.jpg
Views:	1
Size:	198.6 KB
ID:	158293Click image for larger version

Name:	DSCN1861.jpg
Views:	1
Size:	201.5 KB
ID:	158294Click image for larger version

Name:	DSCN1862.jpg
Views:	1
Size:	201.4 KB
ID:	158295
    Utoljára szerkesztve a következő által: Igrich; 2016 nov. 27, 14:06.

    #2
    Látod, ilyen egy jó asszony. Aki elvisel a hóbortjainkkal együtt.
    Csókold meg, öleld meg hogy érezze még a motornál is jobban szereted!

    Sajnos nekem már nincs kit....
    Na de... ma már talán jobb ha nem nyilatkozom többet, inkább benyelem az x-edik pálinkámat és emésztem a gondolataimat magamnak tovább...
    sinter, apacsavo és 4 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      dscn1862.jpg
      Na ahhoz a két kerékhez valót keríts,az az igazi!

      Viszont ez is barátságosnak látszik........
      apacsavo, emu és 2 további látogató kedvelte ezt.
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        #4
        Sajnos nekem már nincs kit.
        Idővel majd lehet úgy véled jobb ez így. Legalábbis én motorban nem csalódtam annyit mint nőben. Na mindegy...hosszú lenne.. A jó dolgokra várni kell, s érni hogy értékeljük őket.
        demeter, Fergusson és 2 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Azok a kerekek is az enyémek. Azokra lesz kicserélve. Holnap.

          Komment


            #6
            Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Azok a kerekek is az enyémek. Azokra lesz kicserélve. Holnap.
            Nem a bütykösebb a téligumi?

            Komment


              #7
              Sajnos nekem már nincs kit...
              Erre most nem nyomok tetsziket... Sajnálom.

              Komment


                #8
                Azt a Q-a!Apám!!!!A színe olyasmi mint a ,,Nagy Vörös Sárkány"-é!Nagyon vad jószág lehet!Örvendek hogy gyarapodik a kis űrméretű tábor!(is!)

                Komment


                  #9
                  Dongós!


                  Vigyázz azzal a pálinkákkal,főleg ha a lelki egyensúly nincs teljesen rendben,könnyen megugorhatnak a lovak!

                  A fórumtalálkozón készült képeket,illetve azokat amelyek sikerültek,úgy Karácsony tájékán szeretném feltölteni,mert most Unokavárás van.Nem tudom miért nem sikerült minden kép,de egy része az exponáltakból nem is jeleníthető meg.Valószínű fényképész probléma van,mert a gépet Írországból hozta a lányom és Angol nyelvű utasítás van hozzá,azt meg nem tudom lefordítani,-panyimájes moja druzja.

                  Venni kellene egy sokkal jobb gépet,de soha nem az a kabát van rajtam,aminek a zsebében ott lapul a rávaló,hogy a fene vinné el ezt a cifra világot!

                  Üdvözlettel:Che

                  Komment


                    #10
                    Nem tudom miért nem sikerült minden kép,de egy része az exponáltakból nem is jeleníthető meg.
                    Szerintem fényt kapott...Úgy tűnik, ez már digitális fotókon is előfordulhat....

                    Komment


                      #11
                      kabát van rajtam,aminek a zsebében ott lapul a rávaló,hogy a fene vinné el ezt a cifra világot!
                      Cseréld el valamelyik megunt kertidíszedet!!!!Kicsit nem értelek,tudtommal ülsz egy csomó járgányon ami:nem védett helyen amortizálódik,és apró dolgokkal nem boldogulsz?!!!

                      Mikor a pannóniámat áruba kínáltam egy"BARÁT"azt kérdezte tényleg el akarod adni?És lefelezte az árazásomat,mást orba vertem volna!Addig:érdeklődőm sem volt.

                      Ha az ember elkezd gondolkodni,mire van még ideje,elkezd reálisan számolgatni kiderül mit képes megvalósítani......Évente egy motor egy autó az tíz év alatt.......a többi minek:ha a haverokkal elmegyünk évente kétszer meg az unokával hússzor a fűrdőbe,állatkertbe akkor nem lesz egy sem kész!!!!!

                      - - - Updated - - -


                      Azokra lesz kicserélve. Holnap.
                      Ma van"holnap"Szeretném tudni (dokumentálva),hogyan sikerült a 19"-os kereket egy 16"-os sárvédőbe,villába beleaplikálnod..............?
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment


                        #12
                        Mááátéé!!!!

                        Nem b@szogatni,az embert a vasaival!A fényképezőgép amúgy is az utolsó dolog,amolyan vágyálom.Amikor még az előhívós korszak volt,akkor még a Praktica PLC tüköraknást használtam 1:8-as lencsével,ami még meg is van,-hát az nagyságrendekkel jobb képet csinált,-de a technológia felülírta.Inkább úgy fogalmaznék,vágyok egy jobb minőségű képeket készítő gépre,-de tudok még várni vele.

                        Igrich!

                        Amikor megláttam a Komárhoz támasztott két kereket felmerült bennem,hogy talán qvadra alakítod át?


                        Üdvözlettel:Che
                        Utoljára szerkesztve a következő által: Che; 2016 nov. 27, 19:26.

                        Komment


                          #13
                          Sajnos nekem már nincs kit...
                          MÉG nincs! Én is találtam olyat aki szereti ha a motort is simogatom rajta kívül.

                          Komment


                            #14
                            Nem b@szogatni,az embert a vasaival!
                            Nem igazán akarlak,

                            inkább:máris iszom az egészségetekre egy kis "hazait"..........Most kaptam egy gyönyörű darab vasat,ha jó lesz a fényképezőm akkuja feltöltöm szép és alapos iparos munka..................
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              #15
                              Rendben Máté,így virtuálisan pacsizzunk,-örök a barátság!

                              Vannak hibáim,túlságosan ragaszkodom a dolgaimhoz,-nehéz engem megérteni,de amiktől nem akarok megválni,abban ültek még a szüleim,az ifjú "babám" és nagyon sok ember,barátok,-sokan már nem is élnek és,ha ránézek akármelyikre,előjönnek az emlékek.

                              Az élet nálam nem csupán a pénzről szól,-sőt.A pénz olyan dolog,ha minél több van,annál kevesebb,mert attól nem lesz boldog az ember.

                              (már teljesen szét offolom ezt a topikot,-bocsánat)

                              Üdvözlettel:Che

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X