Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Szerelési kézikönyv

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Ha van szellőző nincs túlnyomás, ha nincs szellőzőzés lesz.Ugyan nem azért lesz mert magas az olajszint/ nincs tele a kuplung rész olajjal!/Ez nálam a felújított főtengely futó gyűrűk cseréje ellenére történ a teljes felújítás után kb. 1500-2000 km-rel.Kb.500 megtett km.-után 5 cent.Az biztos legközelebb válogatott simmering kerül a blokkba. Erre kérnék véleményeket" Vitongos" vagy milyen?.A 350-es nek is cserélni kell mert a bal hengeré kuka.
    dongos78 kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      Ebbe a csapdába én is bele estem! A Cz- nek is van lélegző furata,
      Hátsó-felső motortartó fül, a középső illesztésnél, bal oldal felé.
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        #18
        Sziasztok,
        vki Pü-ben vagy emailben tudna egy letölthető linket kuldeni etz125/150 szerekesi kezikonyvről...
        köszönöm

        Komment


          #19
          Örülök,hogy megjöttél,annak is,hogy kérsz és annak is örültem volna,ha írsz egy rövid bemutatkozást!

          Biztos vagyok benne,hogy lesz segítség a kérésed teljesítésére.

          Üdvözlettel:Che
          sepy, wsievers és 3 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            #20
            Kedves Jkalocsa!


            Kicsit nézelődtem a neten MZ javítási könyvek után és arra a végkövetkeztetésre jutottam,hogy a talált és szabadon,térítésmentesen letölthető bőséges anyag miatt felesleges akár privát üzenetben,vagy emailben megküldeni neked,mert Te is letöltheted egy kis keresgélés után.

            Nem azért gondolom így,mert terhes lenne elküldeni,de egyszerűen felesleges.Amennyiben más kérdésed is van,nyugodtan tedd fel!

            Mellékelten felteszek ide három elmentett képet,melyek a segítségedre lehetnek az irodalom keresésében.

            Üdvözlettel:Che
            mátéapu kedvelte ezt.

            Komment


              #21
              köszönöm a segítséget!
              Udv
              Kalo

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X