Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Motorkuli, Duna oldalkocsi, Pille

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    valami 'nagy fogás' után kutatva !
    Hát kívánom hogy fogj egy nagy kék "halat"
    kedvelte ezt.

    Komment


      ApaE!
      Köszönöm a kielégítő választ!
      Üdv!
      Zala

      Komment


        ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Úgy legyen!

        Számom megvan még? Ha odaértél, csörgess meg, én kb. héttől kinn leszek
        Hívlak! 4.30-kor indulok Ajkáról, 2 óra út, parkolás "x óra" 7-kor már én is bolyongok!
        OdinHEM kedvelte ezt.
        A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

        Komment


          -t5- kedvelte ezt.

          Komment


            ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Sajnos az eső gyakorlatilag elmosta a börzét, úgyhogy az esernyő nyelén kívül nem fogtam semmit...
            Viszont örülök, hogy újra találkoztunk -t5- szakival (akinek a párom azt üzeni, hogy a diópálinka első osztályú, és ő is köszöni!)
            Én is örülök! Köszönöm a gyakorlati tanácsokat, sokat segítettél, hogy a fogatom hamarosan Muzeális minősítést kaphasson! (Majd beszámolok a folyamat "technikai levezényléséről"! Hátha valaki kedvet kap.)
            A Párodnak üzenem: Váljék egészségére!
            kedvelte ezt.
            A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

            Komment


              Udv!

              Segitseg kellene motorkuli bekoteseben!
              Olvastam ,hogy gyarilag ugy kotottek be ,hogy vagy a motoron egett a feklampa vagy a motorkulin.
              Nekem nincs meg a gyari csatlakozok a vonoszerkezetrol csak a motorkulin ,de vettem egy + - microfoncsatlakozot ,hogy lecsereljem es arra gondoltam mi van olyankor ha megallit a rendor ,hogy nem eg a hatso lampam (na annak ezt ,hogy magyrazom meg) vagy fogja birni a motor ,hogy ha egyszerre mukodik a motoron es a motorkulin is a hatsolampak?

              Komment


                Utoljára szerkesztve a következő által: ApaE; 2014 máj. 30, 21:35.
                mátéapu és -t5- kedvelte ezt.

                Komment


                  Koszonom! .......................

                  Komment


                    Sziasztok! Segítséget vagy tanácsot szeretnék kérni a torzio rugós Duna oldalkocsimhoz. Hosszas folyamat után végre sikerült kivenni a lengővilla bronzperselyét a vázból. Ekkor jött a hidegzuhany, mert a vázat mérve 1mm-es ovalitást mérek 41-42mm átmérőben. Ehhez nem lehet perselyt illeszteni, mert ugyebár az is ovális lesz beütés után.
                    Volt valakinek hasonló problémája? Hol vállalhatnák el az esetleges váz felfúrását? vagy a persely dörzsárazását?
                    Előre is köszönöm a válaszokat!

                    Komment


                      Komment


                        ApaE, ismersz olyan helyet ahova elvihetem es meg is csinaljak becsulettel?

                        - - - Updated - - -

                        vagy ahol Te csináltattad oda nem várnak hasonló melóval vissza? :-)

                        Komment


                          Komment


                            igen, ezt megértem, probálok találni egy műhelyt ahol a fent emlitett adottságok megvannak...

                            Komment


                              Udv.Mindenkinek!

                              Valaki tudja mivel lehetne a Motorkuli ajtajanak a szigeteleset potolni ?
                              A regi ugyan olyan anyagu mint az ules anyaga, de az mar malik szet es az eso miatt kell szigetelesnek,hogy ne engedje be a vizet menet kozben.

                              Komment


                                ugyan olyan anyagu mint az ules anyaga
                                Az ülésben a "szivacs " laticell volt, ha jól tudom, ez kb. egy gumiszivacs. Az egyetlen anyag amit hozzá hasonlónak találtam, az a papír légszűrőknél is használt puha poliuretán hab. Talán csíkokban be lehet szerezni.
                                (kocsik,teherautók ajtógumijai is szóba jöhetnek, ha találsz megfelelő profilt.)
                                Engem is érdekelne könnyebb alternatíva, ha van, mert az enyémek sajnos eléggé "házi"-ak.
                                Üdv.:Majdánka
                                LC 9246 kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X