Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Duna oldalkocsi felújítása

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    miért kuka ? tök jó---még azzal lehetne feldobni hogy a felni közepét pedig ezüstel csikozhatdád

    Komment


      Az agy kuka, mert a csapágy ki volt ékelve, és akkor jöttem rá, amikor raktam volna össze, és kilógott alóla egy kis lemez darab. Addig nem szedtem ki a csapágyat, mert nem lógott, kotyogott, hangja nem volt. De mivel a lemez, meg a csapágy belemart az agyba, nem láttam értelmét kockáztatni. Így lesz nagyfékdobos...

      Komment


        Nem ismerem a kisfékdobos agyak lelkivilágát de esetleg egy acél perselyes megoldással nem tudod menteni? Írtad régeben hogy van esztergályos ismerősöd nem?

        Komment


          Nem dobtam még ki, mert ez is megfordult a fejemben, és azóta lett mégegy ismerősöm, akinek komolyabb gépparkja van. Szerintem túl sokat kellene lekönnyíteni a falvastagságon, hogy perselyezhető legyen, ami megint oda vezet, hogy kiszakadhat az egész, és nem tartom igazán biztonságosnak. Alu öntvény, az nem túl kemény, és szilárd anyag, nem bízom a véletlenre az életem.

          Komment


            Értem-- tényleg nem éri a munkát egy kisfékdob--de azért melbevágott az a mondatod : "nem szedtem ki a csapágyat, nem lógott.........stb "....

            -de polír, fényezés.......------"-nem bizom véletlenre az életem "
            Utoljára szerkesztve a következő által: joker; 2012 aug. 24, 06:47.

            Komment


              Most őszintén, ha saját volt, nem mozgott, kotyogott, biztosnak tűnt, minek nyúltam volna hozzá?

              Komment


                Hogy érzted azt hogy : " saját volt "---? de azt hiszem bárki tud sorolni egy csomó indokat arra , miért szedünk ki minden csapágyat , még a kerékből is---GONDOLKODÁS NÉLKÜL-- egy ekkora felújítás során . Talán az elsőt had mondjam csak : mert 400 ft egy jó minőségü darab ami oda kell.
                Az összes többi indokot szivesen felsorolom , de csak kérésre , mert nem szeretnék kioktatónak látszani .

                Komment


                  Lényegtelen, kiszedtem, kapott újat, és most így elvileg jó.
                  Nem vagy kiokttó, szeretem a kritikát, csak tanulok belőle

                  Komment


                    István!
                    Leírnád, hogyan csináltad meg ilyen jól a kerekeket! A menete, és az anyagok érdekelnének. A küllőket is fényezted? Vagy horgany? Köszi előre is.
                    Üdv.:
                    Zala

                    Komment


                      Üdv Zala!
                      Szóval elég rossz állapotú volt a ráf, mivel kint állt az udvaron letakarva az oldalkocsi. Nagyobb nehézségek árárn leszedtem a kereket, majd miután a gumitól megszabadítottam, és a tartósító zsírtól megszabadítottam, akkor láttam, hogy a korábban krómozott ráf és küllők valójában nem is olyan rossz állapotúak, mint elsőre látszódott. Szétszereltem a kereket, még ApaE útmutatása alapján csináltam csapágykihúzót is, de mivel a csapágy jónak tűnt, ezért azt csak jó vastagon sziloplasztoztam kívülről, majd a kisfékdobot homokszórtam, a ráfot is. Mivel a ráfon volt kevés mélyebb rozsdafolt, ezért azt megcsiszoltam, rozsdamaró, csiszolás. Ezt követően cinkromátos alapozó következett 1 rétegben, jó vastagon, kis csiszolás, majd újabb réteg, hogy a csiszolási egyenetlenségeket eltakarja. Ezután RAL 9005-ös, és 9006-os világos szürke, és fekete festék következett a megfelelő kitakarásokkal 2 rétegben. A küllőkre is az ezüst került. Összefűztem a kereket, minimális centírozás lett volna szükséges. épp ahhoz készültem, amikor észleltem a kitámasztott csapágyat, ami addig nem tűnt fel. Innentől kezdve lett felesleges munka, amit addig csináltam. A centírozás után még felgumizás, és polírozás következett volna.
                      Intrepid kedvelte ezt.

                      Komment


                        Értem!
                        Köszönöm a kielégítő választ!
                        Sajnos akkor ez volt a tanuló pénz!
                        Én is megjártam, a motorom forgalomba helyezését.Nekem az volt sajna a tanuló pénz.
                        De azért ne hagyd abba.Megéri!
                        korompaiistvan kedvelte ezt.

                        Komment


                          Dehogy hagyom Épp most szereztem vasanyagot a centírozó állványhoz, azt ma megcsinálom, és lefényezem, majd befűzöm a nagyfékdobos kereket.

                          Komment


                            Azt hiszem apám ma is csuklott nem keveset!
                            Próbáltam össze hozni a magyar motor t5p10.friweb.hun látható kerékagyba való dolgok összecsoportosítását az eddig szétszedett kerekekből, de szinte mindenből csak egy van..így meg is rendeltem a gyári cuccokat hozzá

                            Komment


                              Valaki meg tudná nekem mérni hogy a levehetős íves sárvédő távtartócsövei milyen hosszúak mert nekem mind2 meg van törve és nem tudom mekkora volt.
                              You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

                              Komment


                                Sajna nem olyanom van..pedig még darabokban van, nem lenne nagy dolog lemérni
                                Aries88 kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X