Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Simson 250 oldalkocsi

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Szerintem: Az alváz fix. A csónak úgy van felfogatva,hogy elöl szilentek rögzítik amiken tud billenni.Hátul egy rugó fogja, amivel a lengését tudod állítani. (elég nagyot,kb 10-15cm-t mozdul a hátulja fel-le irányba) A csónak aljára szilentekkel egy rúd van rögzítve,az kapcsolódik a lengővillához.
    OdinHEM és littleszpett kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      Találtam róla egy képet. A rajzot elkészítettem,remélem hasznát veszed.Click image for larger version

Name:	fórum ural 014.jpg
Views:	1
Size:	198.3 KB
ID:	144648Click image for larger version

Name:	fórum ural 012.jpg
Views:	1
Size:	195.9 KB
ID:	144649Click image for larger version

Name:	fórum ural 013.jpg
Views:	1
Size:	193.7 KB
ID:	144650
      OdinHEM, mir-mur és littleszpett kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        Ezer koszonet a kepekert. Igen ez az az alvaz amit alapul vettem. ez kapcsolodik 3 ponton a motorhoz, amibol egy a lengovillara esik. ezert fontos az altalad lerajzolt alkatresz. Ilyen alvazu oldalkocsikat Simson Tura-hoz szoktak hasznalni, aminek az vaza elter a Simson Sport vazatol. a Sportok melle eredetileg egy mas alvazszerkezettel rendelkezo Stoye oldalkocsit raktak. melynek alvaza ha jol tudom hasonlit az MZ-k melle csatolt Superelastic vazara. (ha nem ugyanaz). ezek mar 4 ponton kapcsolodnak. itt teljesen problemamentes a lengovillahoz valo kapcsolas. Click image for larger version

Name:	2013.9.3._nach_TIK__53__mtl.jpg
Views:	1
Size:	194.6 KB
ID:	144656

        nekem a masik alvaz van, ezert okoz problemat a lengovillas csatlakozas. remelem az altalad rajzolt alkatresz kihuz a godorbol. a kovetkezo kep szerint akarom osszeallitani a fogatot:Click image for larger version

Name:	77779121_5_644x461_simson-awo-kujawsko-pomorskie.jpg
Views:	1
Size:	50.1 KB
ID:	144657 sajnos jobb kepem nincs.
        A nalad jart oldalkocsit mihez kapcsoltak?

        Komment


          #19
          Simson sport mellett volt. A felfogatását módosították. A lábtartót és a kipuff tartó nyúlványt összekötötték laposvassal,amire gömbfejet hegesztettek. Látom bele vagy merülve rendesen.. Sok sikert!
          OdinHEM és littleszpett kedvelte ezt.

          Komment


            #20
            felfogatását módosították
            ....igy konnyu. en ugy dontottem a nehezebb utat valasztom. nem akarok oda nem illo alkatreszt hasznalni. a rajzodat bongeszve eszembe jutott hogy van egy olyan gomb vegu menetes szaram MZ oldalkocsirol. ez kiindulasnak jo lehet. mar "csak" a tobbi reszet kell kiagyalnom. koszi a segitseget!
            Atti69 és mir-mur kedvelte ezt.

            Komment

            Ugrás az oldal tetejére
            Working...
            X