Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannónia csapszeg

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Pannónia csapszeg

    Sziasztok!

    Milyen átmérőjű a Pannóniák csapszege(egyhengereseké), 15mmes? Hosszuk? Az izs-ekével megegyezik?
    Utoljára szerkesztve a következő által: stalker; 2010 okt. 15, 09:49.
    ricsi0410, stalker és 10 további látogató kedvelte ezt.
    Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

    #2
    TZ kedvelte ezt.

    Komment


      #3

      Komment


        #4
        Szia!

        Köszönöm a válaszokat. Milyen dugattyúk vannak, amikből olcsón gyári újat lehet venni, 68as löketűek, van belőlük 69,5ös körüli furathoz való, lapostetejűek, schnürle huroköblítéses kétüteműhöz valóak, jó minőségűek, lehetőleg 3 gyűrűvel, a csapszeg15-20mm es átmérőig mehet... ne ablakosak legyenek, meg ilyen-olyan megveszekedettek, mint néhány asszem jawa dugó meg nemtommi...

        Tudom, ne énekeljen...:-)???

        Üdv
        Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

        Komment


          #5
          Déjkávéba kell? Szerintem sokat segít, ha ezt is hozzáteszed!

          Komment


            #6
            soveny eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Déjkávéba kell? Szerintem sokat segít, ha ezt is hozzáteszed!
            Az offolást átmozgattam ide: http://veteran.forum.hu/altalanos-be...elentosege-83/

            Megérdemel egy külön témát.
            Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

            Komment


              #7
              Sziasztok!

              No akkor kibővítve megismétlem a kívánságlistámat:

              Dkw-ba kell dugó (jelenleg a csapszegméret töknyolc, egyedi kovácsoltvas hajtókar(eggyel több tényező a megveszekedett költségvetéshez) "custom" csapszegfurattal lesz benne, tuning megoldásokra vevő vagyok, "csak relatív olcsó legyen" a mottó, a motor így is elszállt költségvetéssel rendelkezik... évi 50 km lesz belerakva a gépbe, annyit bírjon ki meg még százhúszezret)

              Milyen dugattyúk vannak, amikből olcsón gyári újat lehet venni, 68as löketűek, van belőlük 69,5ös körüli furathoz való, lapostetejűek, schnürle huroköblítéses kétüteműhöz valóak, jó minőségűek, lehetőleg 3 gyűrűvel, a csapszeg15-20mm es átmérőig mehet... ne ablakosak legyenek, meg ilyen-olyan megveszekedettek, mint néhány asszem jawa dugó meg nemtommi...

              Tudom, ne énekeljen...:-)???

              soveny, TZ: No pedig hazánkban sokan vevők a férc és gánymunkára, bizonyos helyzetekben én sem vetem meg a celluxot és a sziloplasztot, tudod ha épp eladó a motor akkor bármi/minden belefér-na jó ez csak vicc (a foncsort hajlított rugók nélkül is lehet integrálni véglegesen a lámpakeretbe)

              Üdv
              Utoljára szerkesztve a következő által: stalker; 2010 okt. 19, 20:40.
              Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

              Komment


                #8
                Miért nem veszel DKW dugattyút? Nem érdemli meg?

                http://www.weisswange-motorradteile.de/Kat-65-Start.pdf

                Komment


                  #9
                  Hát, anyagilag már így is elszállós a tétel, de majd meglátjuk.
                  Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

                  Komment


                    #10

                    Komment

                    Ugrás az oldal tetejére
                    Working...
                    X