Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sokat állt Pannónia T5

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Sokat állt Pannónia T5

    Sziasztok!

    Szeretném életre kelteni Nagyapám T5-ös Pannóniáját! A motor sokat állt, de a tankból a régi benzint már lecseréltem, kijárattam a karburátorból is a régit. Sok rugdalásra el is indul néha, de a gázt nem veszi, fordulatot nem vesz fel, és pár perc járás után le is áll, csak több óra állás után lehet újra beindítani megint egy pár percre. Benzincsapot már szétszedtem, működik is szépen, úszóház tiszta, úszó sértetlen, mindkét fúvóka tiszta. Tudnátok abban segíteni, hogy merre induljak tovább? Szétszedem a karburátort is ennél mélyebben, de akkor már minden tömítést/gumi alkatrészt is cserélnék amit nem tudom, honnan tudnék beszerezni.

    Előre is köszönöm!
    Ádám
    Jankó51, pasetta és 2 további látogató kedvelte ezt.

    #2
    tipsicsadam eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    honnan tudnék beszerezni.
    Szia:átszaladsz hozzám,adok tömítést,ha akarod az alapbeállításokat is megcsinálom a karbin.....Kurvára rühellem,hogy nem írja ki senki,még a megyét sem merre lakik,így melyik boltot javasoljam????????

    Egyébként ,ha visszaolvasol,már leírtuk az alapokat:főtengely-simering,gyújtás,kipufogó,karburátor,alapvető tisztítását beállításait...,ha nem érted akkor szívesen el-magyarazza valamelyikünk...
    Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2021 okt. 26, 17:20.
    zahi, Jankó51 és 4 további látogató kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      rühellem,hogy nem írja ki senki,még a megyét sem merre lakik
      Igazad van Mátéapu! Bár amilyen világban élünk... Tehát én vazsmegyeigyeregvagyok. ...szerencsédre, mert különben már nagyon unnál, annyiszor szaladtam volna át Hozzád.
      mátéapu kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        annyiszor szaladtam volna át Hozzád.
        Mondjuk ha elsőre sikerült volna jól összarakni akkor is?
        zahi kedvelte ezt.
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          #5
          mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          akkor is?
          Motorszerelés terén mindig szívesen tanulok, ráadásul bőven van is (lenne is) mit. Úgyhogy akkor is!
          Atti69 és mátéapu kedvelte ezt.

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X