Közlemény

Collapse
No announcement yet.

P10 első teleszkópburkolat gumialátét

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    P10 első teleszkópburkolat gumialátét

    Sziasztok!
    Egy p10-est szerelek épp össze,és mivel nem én szedtem szét gondban vagyok,vajon jól szereltem-e össze az első teleszkópot,vagyis a burkolatát.Konkrétan a lámpa tartó résznél vagyok bizonytalan,van egy gumi "alátét" úgy kb.6-8mm széles és van egy lemezből sajtolt fazék alakú alátét,ami szerintem elég hülyén néz ki így ahogy összeraktam. Sehol sem találtam róla képet,így megnéztem a sajátomon (merthogy amit szerelek az nem az enyém) és azon így van . Képet csatolom,remélem látható mire gondolok. Én inkább a fazék alakút fordítva tenném ,hogy takarja a gumi alátétet,csak akkor mi központosítja a burkolatot? Valamint így a víz is megáll benne és fokozza a korrózió lehetőségét. Persze előfordulhat az is hogy az enyémen is valaki rosszul szerelte össze,és így én azt másoltam le. Szóval azt kérném,hogy akinek van P10-es pancsija nézze meg legyenszíves ,hogy jól van-e ez így vagy sem. Minden segítséget előre is köszönök!
    Attached Files

    #2

    Komment


      #3
      ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      'szentegyula' 261. oldal, 191. ábra (illetve 258. oldal 188. fénykép)
      ..ez fejből megy ?
      és zsíráf kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Köszönöm a gyors segítséget! Ez alapján jól van ez így,legalább nem kell újra szétszednem...

        Komment


          #5

          Komment


            #6
            Bocsi nem konkrétan ide tartozik ,de a p-10 -es telovédőjére a peremes alátétlemez az RK-05ös kistraktor szimeringboritólemezével megegyezik kivéve a furatot azt viszont könnyű kibőviteni.
            Szépen horganyzott darab én ehez jutottam hozzá könnyebben.
            Alegközelebbi börze 50km nem volt a következő 100km.kisgép szaküzlet 30km-re volt.
            Azért irtam,mert lehet másnak is könnyebb megoldás mint egy használt beszerzése.
            wsievers, Intrepid és barna kedvelte ezt.
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              #7
              mateapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              kisgép szaküzlet 30km-re volt.
              Zseniális...Máshol is írtam már, hogy a kisgép és traktorboltok meglepő dolgokat rejthetnek.
              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X