Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tank gumi

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Ha már tankgumi a tanksapka alá való tömítés méreteit tudja valaki? Nekem rálötyögött a mai "szuper" benzin és akkorára hízott, hogy amikor lecsavartam a sapkát kiugrott a helyéről :-(

    Van nyíregyen egy hidraulika tömítéseket gyártó cég, ott szertnék egy benzinálló tömítést készíttetni...

    Komment


      #17
      chemotox, Ha nem túl sürgős a dolog jövő héten megmérem nagyon szívesen.

      Komment


        #18
        sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        chemotox, Ha nem túl sürgős a dolog jövő héten megmérem nagyon szívesen.

        Köszönöm, sajnos holnap szállítani fogjuk a motort, azért kellene.
        Utoljára szerkesztve a következő által: chemotox; 2013 aug. 07, 12:55.

        Komment


          #19
          Sajnos én pedig hamarabb nem tudom megmérni mert anyámnál vannak a cuccok. Ö pedig nem ért a tolómérőhöz. De abban sem vagyok biztos hogy megtalálná.
          Sebaj hátha valakinek van a keze ügyében egy sapek.
          chemotox kedvelte ezt.

          Komment


            #20
            chemotox eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nekem rálötyögött a mai „szuper” benzin és akkorára hízott, hogy amikor lecsavartam a sapkát kiugrott a helyéről :-(
            Használj régi olajszűrő tömítést...az jó
            A tömítőgumi mérete:
            60mm belső, 78 mm külső átmérő, és 3 mm vastag. Felrakva a belső peremen feszül, kívül van kb 1 mm hézag.
            Jah és nem tudom, hogy a műanyagtechnológiából adódóan, vagy más ok miatt a kétcsíkos és a négycsíkos tanksapka illeszkedő mérete közt több mint 5 tizedet mértem.
            A nagy átmérő ~80mm a kicsi ~60.5mm
            Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2013 aug. 07, 16:47.
            mátéapu és chemotox kedvelte ezt.
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              #21
              chemotox eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nekem rálötyögött a mai „szuper” benzin és akkorára hízott, hogy amikor lecsavartam a sapkát kiugrott a helyéről :-(
              Az utángyártott parafáról van szó? A sima gumi sehogy nem válik be oda, ha a parafa sem, akkor jó lenne tudni.

              Komment


                #22
                Nem, ez gumi . Őszintén szólva nem is hallottam, hogy csinálnak ilyet.

                Komment


                  #23
                  chemotox eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ha már tankgumi a tanksapka alá való tömítés méreteit tudja valaki? Nekem rálötyögött a mai „szuper” benzin és akkorára hízott, hogy amikor lecsavartam a sapkát kiugrott a helyéről :-(
                  Én is így jártam vele, aztán próbáltam klingerit-el, aztán benzinálló szilikonnal, aztán parafával. Vagy porladtak vagy dagadtak.
                  Aztán vágtam bele 3mm-es teflonból, na az jól bírja és jól is zár
                  demeter és chemotox kedvelte ezt.

                  Komment


                    #24
                    Most én parafát pasztával beleragasztottam a tanksapkába, hogy ne mozogjon, de akkor még be is zsírozom, hogy a beöntő pereme minél kevésbé kezdje majd ki.
                    Beagle kedvelte ezt.

                    Komment


                      #25
                      Én is jártam így, bár nekem kibírt 300km-t miután bedagadt egyik pillanatról a másikra. Kicseréltem a régi gumira és tökéletes! Bár nem zár mert a tank peremén a menet el van nyalva és a sapka csak forog körbe, de jobb mintha nem lenne.

                      Komment

                      Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X