Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Csabai - féle kipufogódob

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Csabai - féle kipufogódob

    Üdv. Szeretnék segítséget kérni a kipufogók felújításához. Szerintem Bába- dobok lehetnek. Pontosabban remélem, hogy azok A motorom egy 1969- es p 20-as. A könyökök vakrozsdásak ezért keresek 2 db könyököt is.
    Teljes hossz: 835 mm, D=80, diffúzor hossza kb. 340, hangtompító betétcső d=75 l=125, a zárótárcsa 15 mm vastag vaskorong (szerintem nem gyári, mert ez a legnehezebb alkatrész a dobban), amibe egy 17 mm külső átmérőjű 145 mm hosszú végcsövet hegesztettek, amiből kb 15 mm látszik ki a dob végén.
    Három furatot találtam a dob hátsó részén, egy 6-os a betét rögzítéséhez, és két 12 mm hosszú 8-as oválfurat amiknek nem tudom a rendeltetését.
    Szétszedtem a dobokat, szerintem a konfúzor hiányzik mert csak a fent leírt hangtompító betétet találtam benne.
    Kérem, ha rendelkeztek a Bába dob méreteivel, ne adj' Isten, rajzával is, adjatok infot a felújításhoz.
    Ha ez biztosan nem Bába- féle dob, akkor keresek kipufogót a motoromhoz.
    Előre is köszönöm.

    #2
    Üdv.Szerintem a leírtak alapján Csabai dobok vannak neked,amit tévesen szoktak Bába doboknak nevezni.Hamarosan fogok róla feltenni rajzot mind a két féléről.Amit leírtál a dobon lévő két oválfuratról,valójában az a furulya két rögzítési pontja.

    Komment

    Ugrás az oldal tetejére
    Working...
    X