Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannónia T5H elhajlott oldalsztender?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Akkor tárgytalan.Azért köszi!
    Amúgy találtam képet egy épp támaszról, hát az enyém ahoz képest piszokul meghümmedt.

    Komment


      #17
      demeter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ha azt szeretnéd, hogy teli talppal álljon a földön a támasz, majd még alakítasz azon is ha szükséges.
      Nekem a fenti patkolás súlya egyébként akkora volt, hogy a kipufogónak felhajtáskor mindig egy jókora kalapácsütést jelentett.
      Szia!

      Kis segítség kellene még
      Kiegyengettem az oldaltámaszt, de így bele ér a kipufogódobba. Volt ennek a támasznak valahol ütközője?Esetleg a forgáspontnál volt úgy kialakítva, hogy ne hajoljon fel annyira?

      Komment


        #18
        Béla Rácz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Volt ennek a támasznak valahol ütközője?

        ..persze -a kipufogó
        sepy, demeter és 2 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #19
          Jól mondja joker!
          Nekem olyan csavar van benne, aminek kicsit rövidebb a vastagabb része és hosszabb a menet, emiatt a meghúzással szabályozni tudom milyen könnyen járjon az oldaltámasz. Nem állítottam lazára, így igaz hogy a cipőorral végig kell tolni, de legalább nem kalapál bele a kipufogóba.
          CZsolti és emu kedvelte ezt.

          Komment


            #20
            Köszönöm a válaszaitokat!
            Ez bizony így szívás. Valamit kitalálok amjd rá ,hogy ne a kipufogó legyen az ütköző

            Komment


              #21
              ..emlékeimben él egy vastag gumigyűrü , ami a kicsi karjára van húzva és az ütközik a kipufogónak -. Hogy gyári-e azt nem tudom.
              dott kedvelte ezt.

              Komment


                #22
                Rendben,köszi és köszi!

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X