Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannonia motorblokk

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Kiss Ati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kegyetlenül rezonált vele a gép
    Faragtál a súlyából? Mert azért a gyárihoz képest bőven túlsúlyos a Wartburg/Barkas hajtókar.

    Komment


      demeter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Faragtál a súlyából? Mert azért a gyárihoz képest bőven túlsúlyos a Wartburg/Barkas hajtókar
      Igen, nem is keveset.

      Komment


        Tiszteletem! Nemrég egy Pannonia P10 blokk felújításába kezdtem. Volt egy alumínium takarólemezke a váltócsapágyazás végén a kislánckerék mellett csapágyházban ami meggátolná az olaj átfolyását a gyújtásoldali részre. Sajnos én ezt a lemezkét kiszedtem belőle és elveszelődött de a blokk össze van már szerelve. Lehet hozzá valahol kapni ilyen takarólemezkét, vagy egyszerűen alu lemezből lehet vágni bele? Előre is köszi!

        Komment


          Szia

          nagyobb börzéken lehet kapni,Fóti Gyuláéknál biztosan kapsz,viszont ha összeraktál egy blokkot egy lemezkarikát biztosan ki tudsz vágni amit ragassz a helyére,ne kalapáld csak akkor,ha ismered a domboritott iv illesztésének a módját.
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            A TLF-en hány fogú az első lánckerék?

            Komment


              Sziasztok!

              A gyári új Pannónia hengerek vegyileg voltak barnítva vagy festve voltak?
              Válaszokat előre is köszönöm!

              Komment


                Nekem volt egy dobozos új T-5 hengerem,az festett volt de elég trehányul és lehelet vékonyan.
                ptm004 kedvelte ezt.

                Komment


                  Ricsi95D eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  A TLF-en hány fogú az első lánckerék?
                  Tudtommal mindegyiken 16, oldalkocsival meg 15. A P12-n meg a 18-as kerék miatt 17, de annál a hátsó meg kisebb.
                  ptm004 és Ricsi95D kedvelte ezt.

                  Komment


                    demeter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    de annál a hátsó meg kisebb.
                    Azt nem tudod véletlenül hogy ez milyen fogszámú?

                    Komment


                      Cooter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nekem volt egy dobozos új T-5 hengerem,az festett volt de elég trehányul és lehelet vékonyan.
                      Köszi!

                      Teljesen azt hittem hogy csak simán olajba lebarnították hogy a festék ne nehezítse a hőátadást.
                      Akkor festeni fogjuk!
                      ptm004 kedvelte ezt.

                      Komment


                        Cooter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Azt nem tudod véletlenül hogy ez milyen fogszámú?
                        48, a többi egyhengeresen 50.

                        Komment


                          demeter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          48, a többi egyhengeresen 50.
                          Köszönöm szépen az infót !

                          Komment


                            Valaki tud abban segíteni hogy a P10-es hengerfejet hogy érdemes átalakítani?
                            Nézegettem az ETZ 250-es hengerfejet hogy abban hogy van kialakítva a préssáv stb... Arra gondoltam hogy mivel a löket és a furat hasonló ezért annak a hengerfejnek a geometriáját csak le kéne kopizni. Valaki csinált már hasonlót?

                            Komment


                              msicx620 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              a hengerfejnek a geometriáját csak le
                              Miért kellene idegen hengerfejet rászerelni?
                              erősebb nem lesz,
                              gyorsabb nem lesz,
                              és szebb sem lesz!!!
                              (-:
                              dongos78 kedvelte ezt.
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment




                                Nem szeretném semmi féle képen rárakni az ETZ hengerfejet a Pannóniára! Én csak az égéstrét szeretném átalakítani. A legjobb tudomásom szerint az ETZ-nek a hengerfeje préssávval van ellátva ami a komplimálást az útlósó milliméterekben fokozza.
                                mátéapu kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X