Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Az ismerősöm csinálja őket

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #91
    Szervusztok!

    Csak a pontosítás kedvéért és nem szemrehányólag:

    Click image for larger version

Name:	Ganz 01.jpg
Views:	1
Size:	295.7 KB
ID:	150718Click image for larger version

Name:	Ganz 02.jpg
Views:	1
Size:	334.5 KB
ID:	150719Click image for larger version

Name:	Ganz 03  József Attila.PNG
Views:	1
Size:	362.7 KB
ID:	150720

    Üdvözlettel:Che

    Komment


      #92
      Engem érdekel a minőség, mert nem igazán lennék elragadtatva ha a kínai csapágy szorulása miatt a frissen felujitott motort nekivágnám a szalagkorlátnak.
      Jól is teszed ha érdekel mert sok vacak van forgalomban!Másrészről:Az tuti hogy többet motoroztam mint te és még sokan itt!Gyorsabban is az is biztos!De még sosem vágtam neki semmit semmiért sehová!Kivéve amikor terep versenyeztem de az benne van a pakliban!Sokfélék vagyunk itt és sokféle vagyoni helyzetbe lévők!Az biztos hogy első helyre tettem azt hogy míg aktiv és egészséges vagyok addig megteremtsem magamnak és családomnak a legjobb életfeltételeket!Nem a szerszámgépeket helyeztem előtérbe hanem hogy szép új házam legyen megfelelő helyen!Mindenki másként csinálja!Van aki megelégszik azzal ami rá maradt és a többit körbe magyarázza ami sokkal könnyebb mint megrokkanni a melóba!Nem kell az etetés!Kinőttem már az oviból!Ez az álláspontom!

      Komment


        #93
        Nem értem miért kell így beszélni.

        Megrokkanni a melóban..azt csak a hülye csinálja!

        Szép házad van? Nekem is van a Balaton parton!

        Etetés? Mire gondolsz? Nem csak magadból kell ki indulni!

        Többet lehet, de hogy gyorsabban nem motoroztal mint én az is biztos!

        Ha nincs már kedved a gépek között dolgozni, az nem jelenti azt hogy az ifjú nemzedék sem akar.

        Ne haragudj, tisztelem a korodat, de itt nincs semmi etetés. Van aki boldogan él egy egyszerü házban (bátyám), és van aki szép amerikai stílusú egybekonyhanappali házat akar. A bátyám műhelye tele van gépekkel. Este meló után kimegy, egy pohár bor, tesz vesz valamit. Nem érdeklik a külsőségek.

        Ezzel a hsz el az a baj hogy sokaknak még tetszik is. Lehet nekem sem kell megosztanom semmit és akkor nem etetek!

        Zaromondat,

        Az hogy valakinek már nincs kedve dolgozni, ne jelentse már azt hogy a fiataloknak se legyen!

        Minden rosszakarat nélkül írtam ezt a hszt. Tisztelem a kort, a tapasztalatot, az életutat, de az elözö hszel nem értek egyet!
        Utoljára szerkesztve a következő által: Nemes Pista; 2016 dec. 29, 19:48.

        Komment


          #94
          Megrokkanni a melóban..azt csak a hülye csinálja!
          Van több fiatal munkatársam,most a vihar miatt több ház szinte telek áron eladó,buzdítottam őket vegyétek meg.Ő nem minek.....(három éve egyhejre udvarol,az egyik)

          Szerintem Apacsávó is hasonlókra gondol,egyszerűen nem akarnak semmit elérni,panaszkodnak,hogy kevés ez a munkanélküli,de a másik helyen sokat kellene dolgozni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            #95
            Nekem is kevés volt a munkanelküli. Tettem ellene. Itt nem a zacsilengetökröl van szó. Akinek van főd, vegyen MTZ t, akinek van motor vagy munkahelyröl fusi anyag, az vegyen gépet. Lehet perselyt gyártani pl. Lehet hogy még nincs kinek...de a jó öreg mondás...halad ez csak csinálni kell...

            - - - Updated - - -

            Mindig csinálni kell. Németországban élek, a munkahelyen fusizok. Ebből fizetem ki a lakást..tehát ingyen lakom. Van aki meló után fekszik, én dolgozom. Van akinek van kedve dolgozni és van akinek nincs....mint mondtam.....halad ez csak csinálni kell...

            Komment


              #96
              Szervusztok!


              https://www.youtube.com/watch?v=c6HpF7sxAnY

              Mielőtt valamilyen vita kialakulna,-okozva ezzel bárkiben sértődöttséget.

              Szeretettel,-az év majdnem utolsó napján.


              Üdvözlettel:Che

              Komment


                #97
                Egyáltalán nem sűrűn szoktam Újévi fogadalmat tenni!Talán 79- Január elején utoljára hogy leszokom a cigiről.Meg most hogy nem reagálok többet semmire itt!
                Amikor a Fórumra találtam nagyon komoly veteránosok és nagy tudású remek ember adták a zömét!Szelíden oktatóan szájbarágósan elmagyarázták lerajzolták... stb... a fogásokat és volt türelmük hozzánk is(Gondolok itt az ilyen kétbalkezesekre mint én!)sajnos ezek az emberek kikoptak!Nem akarok neveket emliteni de tudjátok ti is!Biztosan vannak most is csak csendbe vannak nem olyanok mint akiket emlitettem.
                Jöttek helyettük kioktatók,nagyképüek így csináld meg úgy mert én így szeretem akkor te is ha nem buta vagy!Típus!Nem rég megtörtént az első hülyézés is ....mert ugye aki dógozik és beteg lesz tőle az hülye!Ezzel ledegradálva és sutba dobva még azokat is akik nem hogy betegek vagy nyomoroncok lettek hanem a legdrágábbat az életüket vesztették munka közben!Jön majd az anyázás is nemsokára mint számtalan más fórumon!Na ebből nem kérek!A megmondó emberekből!
                Maradok aki eddig az ország út öregedő szelíd magányos farkasa: apacsavo.

                Komment


                  #98
                  A hülye nem személyesen szólt itt bárkinek. Én nem vagyok a világ legnagyobb szakembere. Egyszerű melós vagyok, aki 3 műszakban dolgozik, mellette meg otthon is. Nem írtam soha olyat, hogy így csináld meg mert így kell. Leirom a véleményem jopofizas nélkül, és mindenki azt csinál amit akar. Anyázni meg végképp nem fogok! Nekem is van egy véleményem meg másoknak is. Tisztelettel írtam a hszt. Nem minősítettem senkit.

                  Komment


                    #99
                    Köszönöm ezt az utolsó sort mert a majdnem kialakult " száj karatét" én sem kedvelem mert nincs értelme. Azt pedig ha valamelyikőnk kissé keményebben fogalmaz és utána kiigazítja azt elfogadom. Jó, hogy nem vagyunk egyformák de a technika szeretete egy csapatba kovácsol bennünket.Lapozzatok Che előző hsz. hoz!! Igaz nem szeretnék úgy járni mint mikor a falka verekszik és a békítőt marják meg!

                    Komment


                      Németországban élek, a munkahelyen fusizok.
                      A főnököd tud Magyarul ? ( Olvassa a fórumot ) ?

                      Komment


                        Persze hogy tud. És tudja hogy fusizok. A mernökseg egy része magyar. Nem kell hazudni. Ha van idő hogy a saját dolgaimat csinálni akkor csinálom. Ha nincs mert sok a munka akkor dolgozni kell.

                        Komment


                          Én elolvastam újra itt a diskurzusokat, és nem érzem, hogy sértés, vagy kioktatás lett volna bármelyikben is. Különböző vélemények ütköztek, ennyi.

                          Komment


                            Szerényen megjegyezném, nem a további feszültségek gerjesztése okán, hogy a 92-es hozzászólás felpiszkálhatta egy két dolgozni (nem mindig pénzt keresni) szerető és tudó kolléga önérzetét. Ne csodálkozz a válaszon. Megmondó ember szerintem itt nem sok van. Hogy neked kik hiányoznak nem tudhatom, de aki itt van azokkal, bele értve téged is nagyon meg vagyok elégedve. Értem a gondjaikat, sokszor próbálok is segíteni de elfogadom a te álláspontodat is.

                            Néha rácsodálkozom a számomra sokszor értelmetlen küzdelmeikre de eszembe nem jutna ezért megszólni őket.

                            Kéretik a dolgozóknak sok sok tisztelet és szeretet.

                            Buék.

                            Komment


                              .....na , megin az a kibaszott eszterga ....


                              ...és a reduktor miért is zavarna ?

                              Komment


                                Lemezjáték eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Én elolvastam újra itt a diskurzusokat, és nem érzem, hogy sértés, vagy kioktatás lett volna bármelyikben is. Különböző vélemények ütköztek, ennyi.
                                bsa10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Szerényen megjegyezném, nem a további feszültségek gerjesztése okán, hogy a 92-es hozzászólás felpiszkálhatta egy két dolgozni (nem mindig pénzt keresni) szerető és tudó kolléga önérzetét. Ne csodálkozz a válaszon. Megmondó ember szerintem itt nem sok van. Hogy neked kik hiányoznak nem tudhatom, de aki itt van azokkal, bele értve téged is nagyon meg vagyok elégedve. Értem a gondjaikat, sokszor próbálok is segíteni de elfogadom a te álláspontodat is.

                                Néha rácsodálkozom a számomra sokszor értelmetlen küzdelmeikre de eszembe nem jutna ezért megszólni őket.

                                Kéretik a dolgozóknak sok sok tisztelet és szeretet.

                                Buék.
                                joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                .....na , megin az a kibaszott eszterga ....


                                ...és a reduktor miért is zavarna ?
                                Már megint

                                Nem kell eszterga, elég ha van valaki akinek van...a többi már csak pénz kérdése

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X