Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bungartz t5

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bungartz t5

    Üdvözlet! Tudna nekem valaki segíteni hatz e89fg motor adagolójanak hézagolásával kapcsolatban hol keressem az adat táblán a forgattyús házon és az adagolón sincs feltüntetve vagy valakinek bevalt módszer? Köszönöm

    #2
    Nem értem :miért kell táblázat a hézagoláshoz,és egyáltalán,mit lehet egy adagolón hézagolni???
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Üdvözlöm! Az adagoló adat tablajan nem találtam 64 es traktor az öntés akkor még nem volt pontos ezért az adagoló és a forgattyusház között nem mindeggy milyen vastag az alátét mert nem pont akkor nyomja az üzem anyagot mikor a dugattyú a felső holtpontfelé közeledik tehát nem jó a "gyújtás"

      Komment


        #4
        zöld fülü eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        nem mindeggy milyen vastag az alátét mert nem pont akkor nyomja az üzem anyagot mikor a dugattyú a felső holtpontfelé közeledik tehát nem jó a "gyújtás"
        Gondolom van jelölés a lendkeréken vagy az ékszíjtárcsán:az előtöltés időpontjának .A főtengelyt jelre kell forgatni és addig mozdítani míg fecskedezés kezdődik,én hidegindítócsövet ragasztottam egy elvágott porlasztócsőbe ezen nagyon érzékenyen látszik a kezdési-pillanat,ezután be kell tenni egy pl=1mm hézagolót ekkor az eltérésből kiszámolható mekkora vastagság kell még.
        Gondolom egyhengeres lökőrudas adagolóról van szó...
        Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2020 aug. 03, 22:34.
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          #5
          Jó reggelt! Mateapu köszönöm
          sepy kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Igen egyhengeres leghüteses
            mátéapu kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              zöld fülü eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              hatz e89fg motor adagoló
              Szia!

              A katalógus szerint négyféle hézagolólemez volt gyárilag, a javítási leírás szerint az adagoló mellett a forgattyúsházba be van ütve egy szám, az adja meg a hézagolók vastagságát összesen.
              Teljesen jól írtad, ezzel állítod be az előtöltést. Click image for larger version

Name:	hatz-adagoló-1.jpg
Views:	245
Size:	73.6 KB
ID:	224089 Click image for larger version

Name:	hatz-adagoló-2.jpg
Views:	190
Size:	30.8 KB
ID:	224090 Click image for larger version

Name:	hatz-adagoló-hézagolás.jpg
Views:	152
Size:	22.8 KB
ID:	224091
              zahi és mátéapu kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Üdvözlet! Igen elméletileg bele van ütve de én nem találtam csütörtökön megprobalom amit mateapu javasolt köszönöm ha más nem lessz neki állok levakarni a sok réteg festéket???? úgyis majd atszeretnem festeni

                Komment


                  #9
                  Szép napot mindenkinek sikerült 0.85mm alátét kellett hozzá egy modellező oldalról rendeltem az alu lemezkéket a porlasztó helyere rahuztam egy átlátszó gumicsövet az izzító fáklya helyére pedig bedugtam egy bicikliküllőt a meg jelöltem szigetelő szalaggal a felső holtpontot a küllőn és a csőbe figyeltem a befecskendezés idejét közbe mindíg alátét persze????????????most a szakik biztos fogják a fejüket
                  Titus és mátéapu kedvelte ezt.

                  Komment


                    #10
                    zöld fülü eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Szép napot mindenkinek sikerült
                    Örülök,hogy kitartó munkával sikert arattál !
                    zahi, és kedvelte ezt.
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment

                    Ugrás az oldal tetejére
                    Working...
                    X