Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Agria 1700

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Agria 1700

    Sziasztok!
    Agria 1700 tip kistraktorról érdeklődöm, tudom hogy többféle motorral szerelték. Én a Berning DK6 tipusuról keresnêk leírást, segítséget.
    ​​​​​​​üdv mindenkinek!

    #2
    Találtam leírást hozzá!

    S O S !!
    Rozsdás a benzin tankom belül. Hogyan tudom kipucolni, hogy használható legyen?

    S O S !!
    Üdv.
    mátéapu kedvelte ezt.

    Komment


      #3




      Szervusz!
      Leszereled a tankot, kiszedsz MINDEN alkatrész belőle ( szűrő, csap, egyéb..). Ledugózod a menetes részt, Ro 55-tel feltöltöd, kb 2/3 ig. Betöltőnyílást lezárod. Rázod... Aztán forgatod, rázod... Vagy apró anyacsavarokat teszel bele kb 1 kilót . Becsomagolod egy szivacsba és feldrótozod egy betonkeverőbe, vagy az elejére, ha nem megy be. ÉS HATALMAS hangzavar közepette járatod amíg fényes nem lesz a belső rész. Leereszted a cuccot, kimosod, passzíválod a RO55-öt meleg szappanos vízzel, aztán tiszta vízzel kiöblíted. Szárítod és ha kell csinálsz egy szivárgási tesztet. Ha minden klappol festheted a belsőrészt benzinálló védőbevonattal. De simán használatba is veheted, ha felszereltél rá mindent.
      Ha van más hozzászóló, hallgasd meg őket is! Én is tévedhetek, lehet rossz a módszerem. Én így csinálom. Persze én nem kezelem belső védőbevonattal a mopedem tankját.
      Amúgy van ilyen topik! :::::
      https://veteran.forum.hu/forum/szere...C3%ADt%C3%A1sa

      Heeegany utólagos engedelmével ide másolom az Ő 2015 jan. 31, 18:42 írt hozzászólásából a képeit! Ez a téma 3-dik oldala!! És van ott még több OKOS hozzászólás!
      Click image for larger version  Name:	fetch?id=143688&d=1422726009.jpg Views:	1 Size:	77.3 KB ID:	225766
      Click image for larger version  Name:	fetch?id=143689&d=1422726020.jpg Views:	1 Size:	72.4 KB ID:	225767
      Click image for larger version  Name:	fetch?id=143690&d=1422726029.jpg Views:	1 Size:	65.3 KB ID:	225768

      És még én is írtam oda: 12 oldal. 2015 jún. 09, 00:12-kor! Persze azóta hallgattam a jó szóra és azóta már nem Tesco kólát használok.
      Utoljára szerkesztve a következő által: pasetta; 2020 dec. 14, 21:15.
      fabia189, mátéapu és Titus kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        anyacsavarokat
        Lerakódásokra a facsavar jobb megoldás, vagy autó üveg darabok az oldószerbe(pl benzin). A lényeg, hogy apró legyen. Rozsdára citromsav kombinálva csavarokkal a gyorsabb hatás érdekében. A citromsavat csurig, és a végén kellenek a csavarok.
        Utoljára szerkesztve a következő által: Titus; 2020 dec. 14, 21:51.
        fabia189, Atti69 és 2 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Megint tanács kellene.
          A tulajdonos elmondása szerint jó 10 êve áll a masina, (nem használták, "pajta lelet") a sebesség váltóban az olaj elég sűrű volt amikor valamennyi lefolyt.
          Mivel tudom átmosni a váltót hogy ne kelljen szétszedni? És utána friss olajjal felönteni. A gêp könyv SAE 80. ír.

          Komment


            #6
            fabia189 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            a masina,
            Kisgépeknél célszerű benzinnel átöblíteni a váltót, terhelés nélkül forgatni,addig míg elfogadható a kifolyt lé színe.Jó lenne petróleum,de megteszi a gázolaj is....
            fabia189 kedvelte ezt.
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              #7
              Köszönöm.!
              ha tudnálmabban segíteni, hogy a Bing 1/22/153 karburátort hogy kell beállítani?
              Üdv

              Komment


                #8
                fabia189 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Bing 1/22/153 karburátort hogy kell beállítani?
                Fotó???????????????????????????????
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  #9
                  Mátêapu, holnap teszek fel képet.
                  megint kérdeznék.
                  Ebben Agria 1700.- ban egy kétütemű 246 ccm Hirt motor van. De viszont még a rêgi tip gyújtó gyertyás. M18x1,25 menet, és 26-,os gyertya kulcs kel rá.
                  lehet- e még venni ilyen gyertyát, vagy persely kell a helyére ami átalakítja M14x1,25- re

                  Komment


                    #10
                    Meg mértem pontosan: M18x1,5
                    tip. Bosch M175T1
                    Az. Autodoc oldalán 2324,-ft+posta /db. Ez jó 6500-ft-ra jön ki. Ez horibilis ár.

                    Komment


                      #11
                      Nézz körül önkéntes tűzoltóknál használatos a 18-as gyertya a régi szivattyúknál,nekik cserélni kell,ha használták ha nem...Viszont a tartós megoldás a perselyezés.
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment


                        #12
                        Szervusztok!
                        Elméletben ezek kompatibilisek a Bosch M175T1 gyertyával. ELMÉLETBEN!!!!

                        Bosch M175T1 - Alternative spark plugs
                        There are 10 replacement spark plugs for Bosch M175T1. The cross references are for general reference only, please check for correct specifications and measurements for your application.
                        Bosch M175T1 replacement spark plugs

                        Magyarra fordítva Google fordítóval: A Bosch M175T1 10 gyújtógyertya van. A kereszthivatkozások csak általános jellegűek, kérjük, ellenőrizze az alkalmazás megfelelő specifikációit és méréseit. Bosch M175T1 gyújtógyertyák
                        Autolite 2695
                        Beru Z87
                        Champion D16
                        Champion D16T10
                        Champion D9
                        NGK 1010
                        NGK 2910
                        NGK AB-6
                        NGK AB6
                        Torch A6

                        Komment


                          #13
                          Ok!. Köszönöm mind kettőtöknek.
                          de hol lehet venni?

                          Komment


                            #14
                            Szervusz! Háááát.... Én nem találtam csak angol oldalon, horror áron. Onnan már nem érdemes behozni semmit a Brexit miatt. Talán érdemes volna a veterán közösséget kérdezni, börzéket járni, barátok-barátait megkérdezni.
                            ITT nézd meg! Ha jól olvastam 4 darabjuk van. A szállítás MO.-n 3150 állítólag.

                            https://www.autoalkatreszonline24.hu...ndNo%5B0%5D=30
                            Utoljára szerkesztve a következő által: pasetta; 2020 dec. 21, 00:42.

                            Komment


                              #15
                              Találtam itthon is egy oldalt.
                              alktreszek.hu. (kovács autóalkatrészek) eleg sportszerű az ár ; Bosch M18x1,5 menet 26-os kulcsnyílás 1154-ft+posta
                              ¡Ennyi még elmegy.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X