Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dnepr K750-hez kapcsolási rajz?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Dnepr K750-hez kapcsolási rajz?

    Nem tud valaki Ural K750eshez kapcsolási rajzot??

    #2
    Az Ural nem csinált K750 típust... Az a KMZ alias Dnyepr...



    http://www.goodkarmaproductions.com/...Schematics.pdf
    Itt megtalálsz mindent ami kell...
    Che kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Tessék...( A motor typusa KMZ, vagy a későbbieknek Dnepr, ukrán nyelvterületen Dnipro)

      Click image for larger version

Name:	k750min.jpg
Views:	1
Size:	148.7 KB
ID:	129558
      Én is ez alapján csináltam.
      Vagy itt van még 1, ha nem külső gyujtótrafót használsz:
      Click image for larger version

Name:	K750.jpg
Views:	3
Size:	212.9 KB
ID:	129559
      És üdv itt KMZ-s "bajtárs", javaslom, hogy csatlakozz a Dnepr! márkatársi csoporthoz, írjál pár szót és pár képet tegyél fel a vasról is! K-750 vagy K-750M?
      Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2011 dec. 26, 21:53.
      TZ és Che kedvelte ezt.
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        #4
        Esetleg javasolok még 1 bekötési módot, talán ez a legegyszerűbb ,viszont nincs rajta minden(üresjelző,index,fék stb...apróságok):
        Click image for larger version

Name:	image.jpeg
Views:	2
Size:	92.7 KB
ID:	129560
        Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2011 dec. 27, 13:34.
        Che és TZ kedvelte ezt.
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          #5
          Köszönöm szépen a segítséget! Minél hamarabb szeretném üzembe helyezni
          De nem tudom hova helyezni a motort h milyen típus Legjobban mt 11 re hasonlít, ahogy nézegettem a netten. De majd küldök képeket
          Utoljára szerkesztve a következő által: VPISTA; 2011 dec. 27, 14:59.

          Komment


            #6
            Most frissítem a típuslistát a Dnepr! márkatársi csoportban...ott nézz szét Ha MT11, akkor 650-esnek kellene lennie...nem az MT-12 re gondolsz?Ez a "Minél hamarabb szeretném üzembe helyezni" nálam 1 évig tartott, úgy hogy működött a gép mikor elhoztam...
            Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2011 dec. 27, 17:35.
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              #7
              az a lényeg hogy 1 hete hoztam el a gépet, egy két hiányossággal, és idővel ha lesz rá pénzem akkor csinálgatom. Nem akarom úgy hogy most szétszedem, és mire odaérek hogy rakjam össze, elfelejtsem mi hova kell! Kapcsolási rajzra meg azért van szükségem mert ki van belőle tépve minden vezeték. Még valahol próbálok alkatrész katalógust vagy robbantott ábrákat találni h biztos legyen az építés nehogy egy két dolog hiányozzon, amiről nem tudok. Mint már mondtam nem régen hoztam el. És a típusokat se nagyon tudom megkülönböztetni hogy melyik milyen.Nagyon nem tudok így a google-n keresztül tájékozódni, mert beírok egy típust aztán kiad vagy 5 féle variációt( más üléssel, kipufogóval stb) Ezért nem tudom pontosan mi is a típusa:S
              Utoljára szerkesztve a következő által: VPISTA; 2011 dec. 27, 18:55.

              Komment


                #8
                VPISTA, Üdvözöllek fórumon!

                Ezen az oldalon, igyekszünk az átlagosnál nagyobb rendet tartani, hogy a később érkezők is megtalálják a részletes válaszokat a korábban elhangzott kérdésekre. Mindez nem nehéz, ha a szakmai témákban mindig csak arról beszélgetünk, ami a téma címe. Ez itt pl a Dnepr kapcsolási rajzon kívül nem kellene, hogy másról is szóljon.

                De ettől még lehet csevegni, van erre egy külön kategória: http://veteran.forum.hu/forum.php#csevego

                Érdemes indítanod egy új témát a Bemutatkozások között, hiszen szívesen beszélgetünk veled úgy egyébként is.
                Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                Komment


                  #9
                  Tettem fel vezetéktervet is + még két bekötési rajzot... Innen letöltheted:
                  http://veteran.forum.hu/letoltesek/d...-k-750hez-238/
                  "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                  "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                  Komment


                    #10
                    Sziasztok!

                    Új topicot nem nyitnék, nagyjából idevág a kérdésem/problémám. Én az a kontár vagyok, aki a dinamóból csapágyházat csinált és mellé Wartburg generátort rakott . Viszont bekötnék egy Áramerősségmérőt +-30 A-osat, ami az MTZ-be való. A kérdésem az lenne, hogy a Wartburg generátor 14V és 42 A-es, nem fogja tönkre tenni a mérőt? Vagy a járómotornál a gyújtás el fog venni annyi áramot, hogy ne legyen gond?

                    Én úgy gondolom, hogy jónak kellene lenni, hiszen láttam 14 V-os MTZ generátorok 700 és 1000 Wattosak, az újabb 28 V-osak pedig 1000 Wattosak. Mivel dízelek semmi szikra, de mégis jó bele.... Akkor ez hogy is van? A bekötéskor kell ügyeskedni?

                    Mi a véleményetek?

                    Komment


                      #11
                      Oda söntellenállás fog kelleni, vagy egy 50A-es óra( van 1 nekem valahol ház nélkül, ha jól emlékszem, a hétvégén előkeresem neked)
                      Igor kedvelte ezt.
                      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                      Komment


                        #12
                        Most utána olvastam a dolgoknak valóban ezek a megoldások, de ha söntellenállást kötök be, akkor a műszer csak arra lesz jó, hogy az áram irányát mutatja, de hogy ténylegesen mennyire arra nem lesz jó, igaz? Csak én megvettem most egy új órát, de így feleslegesen, ha kell oda adom neked. Ha megvan és működik akkor elmegyek érte! köszönöm

                        Komment


                          #13
                          Igor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          áram irányát mutatja,
                          Átskálázod, vagy fejben számolsz.
                          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                          Komment


                            #14
                            Azért bízok benne, hogy megtalálod az 50 A-eset

                            Komment


                              #15
                              wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Átskálázod, vagy fejben számolsz.
                              Felhajthatóvá kell alakítani az analóg műszert. Alá beépíteni egy kicsi digitálisat. Az pontosan mér, az óra meg korhűen látványos.

                              Bocs a hülye tanácsért, de most este csak ilyenek jutnak eszembe. Pedig sört sem ittam. ...

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X