Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dnepr vázszám.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Dnepr vázszám.

    Sziasztok!
    Létezik olyan 650 Dnepr amelyiknek nincs vázszáma? Találtam egy eladó példányt ami forgalmival, rendszámmal is rendelkezik csak a vázszám hiányzik.

    #2
    kiscsacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Találtam egy eladó példányt ami forgalmival, rendszámmal is rendelkezik csak a vázszám hiányzik.
    Neked,egy kicsit sem fura ez a tény...?Gondolom nem a tulaj árulja,mert akkor tudná mitől párolgott el az azonosító.....
    Fergusson kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      kiscsacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Sziasztok!
      Létezik olyan 650 Dnepr amelyiknek nincs vázszáma? Találtam egy eladó példányt ami forgalmival, rendszámmal is rendelkezik csak a vázszám hiányzik.
      Erre kiválóan tudja a választ Wsiewers fórumtársunk, akinek szintén dnyiprója van és igen alaposan beleásta magát a márka buktatóiba....
      Lemezjáték kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Fergusson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Erre kiválóan tudja a választ Wsiewers fórumtársunk, akinek szintén dnyiprója van és igen alaposan beleásta magát a márka buktatóiba....
        És sztem ő is megerősíti, hogy van olyan amin a nyaktábla az alvázszám.
        emu és Fergusson kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Az MT-knek általában nincs alvázszáma. K-750-nek még van. A belső piacra készült gépeknek más nyaktáblája volt. Ott semmi szám nincs. Sőt a motorszám vázszám nem egyezik(nekem is kb 300 szám van a váz és a blokk közt).
          Ezek kint olyanok voltak, mint nálunk a kerti kapák utánfutóval. Még a szovjet forgalmikban sincs kitöltve a vázszámra adat. Javarészének forgalmija sem volt soha.
          Mondok valamit, legálisan magyar szürke forgalmis Dnepr nincs. Valaki valahogy a múltban hozzámelegített a vázhoz egy BMW vagy Ural forgalmit. Van azért kivétel: Zöld kétlapos forgalmis van, pár kapott papír a rendszerváltás után zavaros időkben, de hívatalosan sohasem hoztak ide.
          Nem volt szó arról, hogy magyar vagy szovjet/ukrán a forgalmi.
          Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2018 okt. 23, 19:14.
          zahi és Che kedvelte ezt.
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            #6
            Tessék itt van egy MTré-9 forgalmi bizonyítéknak: Pama N : Ki van húzva.
            zahi, Che és mátéapu kedvelte ezt.
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              #7
              Köszönöm a segítséget. Igen, kimaradt az írásomból, hogy magyarországi a motor, zöld forgalmival. A műszaki kb: 10 éve lejárt. Azt, hogy pontosan milyen forgalmival van a Dnepr forgalomban ( Ural, BMW, stb... ) sajnos nem tudom.

              Komment


                #8
                Ha ez jó infó neked, az Izseknek sincs alvázszáma gyárilag, és elfogadják a nyaktábla adatát. Viszont az Izsnek van erről hívatalos papírja, ami letölthető a netről..
                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X