Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dnepr akkumulátorok

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Dnepr akkumulátorok

    Üdvözletem uraim egy olyan kérdésem lenne még hogy a 12 V-os rendszerű motoromba elég a 7Ah-ás áramerősségű akkumulátor? Köszönöm előre is

    #2
    Ha jó a töltésed, és nincs csónak a plusz fogyasztóival és index a motoron elég. Gyárilag 9Ah akksival voltak szerelve a 12V os Dneprek. Amúgy lehetőleg ha teheted, a lehető legnagyobb Ah-s akkumlátort szerezd be(legideálisabb egy 12 Ah)-Az a lényeg, hogy mi fér be a megadott helyre.
    Jah és mindíg legyen teljesen feltöltve, mert ha lemerült akkumlátorral járatod, az hazavágja a 3 fázisú generátorját(ez esetben szeret túlterhelődni).

    Akkor ez azt jelenti, hogy lehet gratulálni? Jár a motor rendesen? Összeállt minden?
    Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2012 dec. 30, 17:39.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      #3
      Nekem 6 Voltos uralom van. Amikor megvettem a féklámpák 21 W voltak a helyzetjelző úgyszintén .Összeadva csak hátul lévén,hogy oldalkocsis már 80 W. Első ütemben kicseréltem 5 W ra. Majd tovább léptem és csináltam ledes izzókat. Vettem a barkácsboltban ledes izzókat és 150 ohmos ellenállást sorba kötöttem. Egy izzóhoz 3 db készítettem és most jön a barkácsolás ("szakemberek" felhördülnek) Összetörtem kiégett izzót majd beleforrasztottam a ledeket. ezzel a módszerrel csak cserélni kell az izzókat. Így a világítási fogyasztás minimális. Továbbá beépítettem egy középállású ampermérőt a menet közbeni fogyasztás illetve töltés ellenőrzésére. Termesztésen kialakítottam egy áramtalanító főkapcsolót valamint főbiztosítót közvetlen az akkumulátor után.A Homasita autósboltban sok minden kapható.Jövőre találkozunk az utakon Boldog újévet kívánok minden motorosnak
      wsievers kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Hát ha lenne hozzá aksi akkor meg lehetne próbálni az indítást épp ezért kérdeztem az aksi teljesítményét mert sajnos olcsón csak 7 ah tudok szerezni de nekem elég ha a szikrája jó a viágítás annyira nem lényeg. Csónak még nincs hozzá de majd ha lesz akkor beszerzek egy nagyobb teljesítményű aksit. És köszönöm a válaszokat. és viszont BUÉK

        Komment


          #5
          Akkumulátor ügyben próbálkozz a Bp. IX.ker táblás u 36-38 tel.3574512 jók áraik.




          Motorker




          Motorker

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X