Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Javított karterű Simson 425 sport blokk

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Javított karterű Simson 425 sport blokk

    Sziasztok, valaki meg tudja mondani nekem hogy az a foltozás gyári, vagy mit takartak le vele?
    (Alul beszegecselve)

    Click image for larger version

Name:	simsonblokk.jpg
Views:	1
Size:	28.8 KB
ID:	154549
    You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

    #2
    Énszerintem kinézett a hajtókar o.O Nem láttam még ilyet gyári blokkon.
    Ha jól emlékszem a Simson szerelt hajtókarszemes, ott engedhetett el a csavar menet közben, és a hajtókar ütötte ki.
    Click image for larger version

Name:	Lacos69-201204081857_1.jpg
Views:	1
Size:	79.4 KB
ID:	131616
    Ezen sincs rajta, és amúgy is elég sufniszerelésnek tűnik.
    Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2012 júl. 31, 12:11.
    Che és supermax kedvelte ezt.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      #3
      Akkor ez így elég nagy baj, vajon be lehet hegeszteni?
      You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

      Komment


        #4
        Kérdés mekkora a lyuk alatta. De ha egy egyszerű fedéllel meg lehetett oldani, akkor be is lehet hegeszteni...legfeljebb valamiből pótlást kell oda tenni.(nem feltétlen egy másik blokk azonos darabjára gondolok itten, hanem egy megfelelő vastagságú és alakú aludarabra) szerintem nem reménytelen. Négyütemű, így nincs olyan nyomás a karterban, mint egy kétütemű forgattyúsházban, ezért volt elég a sima lemez is.

        Ha a tiéd ne aggódj ezen szerintem, ha pedig meg akarod venni, alkudj minimum egy blokköntvény árát
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          #5
          Nem lenne célszerü a hegesztés--biztos elvetemedne az egész.Ha minden áron el szeretnéd tünteni akkor inkább marógépen üssenek rá egy korrekt kerek lyukat--abba pedig belülről kifelé be kell ragasztani egy pontos ,esztergált dugót-aminek van néhány tized mm pereme . Összereszeled a felületeteket.Aztán akár polírozhatod is -szinte észre vehetetlen.
          soveny és Aries88 kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Mielőtt megvennéd, hívd fel Tóth Gyurit öntvény ára miatt. Árul az aprón. ( Ha nincs meg ,küldöm a számát )
            Aries88 kedvelte ezt.

            Komment

            Ugrás az oldal tetejére
            Working...
            X