Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannónia TLF típusjegyek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #46
    Ha esetleg ránéznétek!

    Csináltam egy albumot pár fotóval és abban kérném a segítségeteket , hogy jelezzétek vajon mi az ami nem típustiszta rajta?Amennyiben kellenek még képek megoldom , de hátha látszik már ezeken is valami.60 9-ik havi és a szürke forgalmi alapján egy tulaja volt 77 10. hó ota van kivonva a forgalomból.egy 160-as fekete kilóméteróra van benne az gondolom semmiképp sem az eredeti.Finoman indul amúgy elsőre és a hangja is szép.

    Komment


      #47
      Krómbetétes tankkal gyártottak TLF-et?
      You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

      Komment


        #48
        TLF-en csak "szines" motorom láttam króm tankot, ami biztos gyári kivitelű volt, T1-esen lehet, hogy volt feketén is, de ebben sem vagyok teljesen biztos.
        Aries88 kedvelte ezt.

        Komment


          #49
          Endi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Csináltam egy albumot pár fotóval
          Szia Endi! Nem igazán látok linket a hozzászólásban, vagy bármi mást ami az album helyére utalna, valamint az adatlapodon sem látok ilyesmit. Esetleg ha beszúrod ide a képeket, vagy az album elérhetőségét, akkor azzal sokat lendítenél a dolgon.
          There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

          Komment


            #50
            Szia !
            Azt hiszem kicsit balfék voltam.Próbálok akkor pár fotót ide tenni.

            Click image for larger version

Name:	P1010070.jpg
Views:	3
Size:	195.8 KB
ID:	131943Click image for larger version

Name:	P1010071.jpg
Views:	2
Size:	196.7 KB
ID:	131944Click image for larger version

Name:	P1010072.jpg
Views:	2
Size:	199.0 KB
ID:	131945

            Komment


              #51
              Esetleg még itt.http://veteran.forum.hu/members/endi.../tlf-1960-285/

              Komment


                #52
                Tankembléma!
                Tudnátok segíteni abban , hogy a 60-as évjáratú TLF - en milyen tankembléma volt eredetileg?Láttam ilyet is olyat is.A piros vagy a szárnyaskerekes lehet a jó?Előre is köszi : Endi

                Komment


                  #53
                  szerintem a piros-arany volt, nekem 61es és látszik a tankon a formája még..
                  You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

                  Komment


                    #54
                    Köszi!Neten próbáltam nézelődni , de mind a 2 félét láttam.Nem tudom mitől függhet?Nekem is a piros-arany a gyanús , de akkor mire rakták a másikat.Mert azon meg ugye a de luxe felirat is megjelenik.

                    Komment


                      #55
                      Korai TLF, TLT, TL eken láttam szárnyast.
                      You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

                      Komment


                        #56
                        Köszi.A tankom lecsupaszítása közben vált gyanússá , hogy ez valószínűleg piros-arany lehetett.Nem látszott már semmi sajnos , csak az alakjából saccoltam.

                        Komment


                          #57
                          Sziasztok!

                          Ma délelőtt mentettem meg egy MÉH-telepről:

                          Az lenne a kérdésem hogy a TLF 1-0-2-3-4 váltó különbözik-e a kiosztásán kívül másban a 0-1-2-3-4 váltótól és hogy egyiket a másikba át lehet-e rakni? Na nem azért hogy neki akarok állni ide oda cserélgetni csak nem sokat tudok eről a váltóról ezzel kapcsolatban érdekelne pár infó.
                          Attached Files

                          Komment


                            #58

                            Komment


                              #59
                              Sziasztok!

                              Régóta olvasgatom a fórumot, sok érdekes dolgot olvastam, tanultam tőletek. Hozzászólni eddig nem igazán tudtam a témákhoz, most is igazából kérdezni szertnék. Nemrég boldog tulajdonosa lettem egy 59 januári TLF nek. Nem igazán igazodom ki a tipusjegyeket illetően, azt érzem, hogy egy kis kavarodás van a motoromon. Asszimmetrikus tankbeöntős, 1-0-2-3-4 kapcsolási sémájú, osztott bordás hengerű, gépem van. VT2 hátsólámpás, T1-re jellemző elsőteleszkóp zárócsavaros, kétszer hajlított leömlős, duplabordás oldaldeknis változat. Kérdésem az, hogy létezhetett 59 januárjában ilyen összeállítású motor?

                              Előre is köszönöm a válaszotokat.

                              Komment


                                #60
                                Üdv!
                                Az első teleszkóp csavar kereszthornyos, ha a váltó 1-0-2-es akkor szerintem egy bordás nekni való rá, de ez éppen az átmeneti időszak, nem boztos. Fix hátsó teleszkóp, pannónia feliratos karburátor visszaperemezett sárvédők. A tőbbi szerintem stimmel.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X