Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannónia TL

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    OdinHEM eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha neked van akkor meg kell egyeznünk rá
    Ki kell ,hogy ábrándítsalak ,de nincs ilyenem !

    Komment


      #17
      Tamás78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ki kell ,hogy ábrándítsalak ,de nincs ilyenem !
      Nem baj, majd lesz valahonnan egyszer Márminthogy egyszer hozzájutok remélem




      baxy1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Hello odinhem kérhetnék róla egy fotót (lehetőleg közelit),hogy egyáltalán tudjam azt hogy mit keresek
      Persze, nagyon szivesen le fényképezem neked, csak előbb még le kell szerelnem a motorról.


      Utoljára szerkesztve a következő által: OdinHEM; 2013 jan. 25, 21:36.
      baxy1 és mittom kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        Köszönöm a lehetőséget nagyon várom a fotót vagy fotókat esetleg a motorról is ha lehet

        Komment


          #19
          Nos üdv mindenkinek eljutottam arra a pontra, hogy prezentálok néhány képet A motor nem típustiszta teljesen, ezért ne kövezzetek meg érte Egyrészt a gazdája elvárásai ill. a szinte be nem szerezhető alkatrészek miatt. Akku leszorító pl még nincs rajta. Ezt a motort a hiányos rozsdakupacból pár hónap leforgása alatt hoztam ilyen állapotba. Láttam már csúnyábban felújított motort is.Click image for larger version

Name:	20130119_162220.jpg
Views:	1
Size:	203.8 KB
ID:	134455Click image for larger version

Name:	20130119_162228.jpg
Views:	1
Size:	206.4 KB
ID:	134456Click image for larger version

Name:	20130119_162239.jpg
Views:	1
Size:	204.7 KB
ID:	134457Click image for larger version

Name:	20130119_162302.jpg
Views:	1
Size:	208.0 KB
ID:	134458Click image for larger version

Name:	20130119_162329.jpg
Views:	1
Size:	208.6 KB
ID:	134459Click image for larger version

Name:	20130119_162406.jpg
Views:	1
Size:	198.1 KB
ID:	134460
          joshbono, baxy1 és 4 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            #20
            A motorról van fennt kép az albumomban. 56-os kései darab még egyben.

            Albumok OdinHEM által




            Trophyman engedd meg hogy gratuláljak hozzzá! Gyönyörű szép motor! Külön tetszik hogy az alu elemek nincsenek agyon polírozva én is valahogy így tervezem kivitelezni az enyémet.
            soveny, barna és joker kedvelte ezt.

            Komment


              #21
              Bocs --OdinHEM---nem tőled vettem egyszer sok éve a padlásról egy JAWA nak mondott 4 ütemü blokkot ? az udvar nagyon ismerősnek tűnik ...????

              Komment


                #22
                Trophyman,

                Én is csak gratulálni tudok a munkádhoz! Nagyon szép lett, és néhány apró részletből tudom, hogy mennyi melód volt vele.

                Komment


                  #23
                  Trophyman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  ezért ne kövezzetek meg érte
                  Nagyon tetszik!
                  Viszont nem festenék le semmiért egy blokkot ha alu és polirozható.
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    #24
                    joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Bocs --OdinHEM---nem tőled vettem egyszer sok éve a padlásról egy JAWA nak mondott 4 ütemü blokkot ? az udvar nagyon ismerősnek tűnik ...???
                    Szia joker Nem, volt Jawank de egyben lett eladva. Külön blokkunk nem volt.

                    Komment


                      #25
                      Sziasztok!

                      Valaki tudna egy kisebb ismeretterjesztőt írni arról, hogy a korábbi és későbbi TL-ek között mi a különbség? Illetve mikortól tartozik egy motor a későbbi típushoz. Ami egyből szembetűnik az az ülés formája. Nem tudom ezen kívül min változtattak még (ha egyáltalán történt más változtatás).

                      Komment


                        #26
                        mateapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Nagyon tetszik!
                        Viszont nem festenék le semmiért egy blokkot ha alu és polirozható.
                        A blokk nem festett csak üveggyöngyözve van, én sem festeném le.
                        És köszönöm a dícsérő szavakat mindenkitől

                        Komment


                          #27
                          Trophyman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          A motor nem típustiszta teljesen, ezért ne kövezzetek meg érte
                          Nagyon szép motor.
                          Gratulálok!

                          Komment


                            #28
                            Trophyman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            A blokk nem festett csak üveggyöngyözve van,
                            Elnézést de az utosó képen festésnek néztem,de akkor is szép,a dobok jis bejőnnek.
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              #29
                              Trophyman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nos üdv mindenkinek eljutottam arra a pontra, hogy prezentálok néhány képet A motor nem típustiszta teljesen, ezért ne kövezzetek meg érte Egyrészt a gazdája elvárásai ill. a szinte be nem szerezhető alkatrészek miatt. Akku leszorító pl még nincs rajta. Ezt a motort a hiányos rozsdakupacból pár hónap leforgása alatt hoztam ilyen állapotba. Láttam már csúnyábban felújított motort is.[ATTACH=CONFIG]13752[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]13753[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]13754[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]13755[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]13756[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]13757[/ATTACH]
                              Nagyon tetszik a motor sok munka, törődés és lélek került bele látom az egyik fotón van csodálója is hát én sem vagyok ezzel másként. Fogadd gratulációmat.




                              ici169 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Sziasztok!

                              Valaki tudna egy kisebb ismeretterjesztőt írni arról, hogy a korábbi és későbbi TL-ek között mi a különbség? Illetve mikortól tartozik egy motor a későbbi típushoz. Ami egyből szembetűnik az az ülés formája. Nem tudom ezen kívül min változtattak még (ha egyáltalán történt más változtatás).
                              Üdv leírnám azokat a dolgokat amit én tudok a témáról lehet hogy valamit nem jól ám majd kijavítanak:

                              -a korai modellnél a blokkban fogaskerekes a hajtás a későbbiben lánc

                              -ahogy írtad keskeny ülés ehhez tartozik a másmilyen hátsó sárvédő formája

                              -a korai jikov később magyar karbi

                              -a kipufogó a koraiaknál szétszedhető később hegesztett

                              -hátsó sárvédőn kapaszkodó

                              -más a váz is (nem tudom miben)

                              A korai típusokat 1954 -1955elejéig gyártották utána jöttek a magas nyergesek kb 1956 közepéig.
                              Utoljára szerkesztve a következő által: baxy1; 2013 jan. 29, 17:22.
                              ici169, OdinHEM és sricsi70 kedvelte ezt.

                              Komment


                                #30
                                sziasztok szép a motor de szerintem a hátsó lámpa nem rá való
                                LC 9246 kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X