Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Gyújtás elosztó beállítás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Gyújtás elosztó beállítás

    Üdvözletem

    Van-e még olyan szaki itthon, aki rendelkezik elosztó beállító/mérő paddal és tudja is azt használni ?
    Lenne több elosztó, amit be kéne szabályozni.

    A kép csak illusztráció.


    Click image for larger version

Name:	EB-SUN-Photo-09.jpg
Views:	143
Size:	53.1 KB
ID:	228757

    #2
    Szerintem ,humbug...azért írom mert szerintem csak a zárásszöget lehet beállítani,és a többi csak ellenőrzésre jó.Legyen jó a csapágyazás ,az előgyújtásszabályzó,a kondi,a megszakító,ha bármelyik kopott,nincs mit állítgatni.

    Véleményem szerint!
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szerintem ,humbug...azért írom mert szerintem csak a zárásszöget lehet beállítani,és a többi csak ellenőrzésre jó.Legyen jó a csapágyazás ,az előgyújtásszabályzó,a kondi,a megszakító,ha bármelyik kopott,nincs mit állítgatni.

      Véleményem szerint!
      A kondi mérhető, megszakítót lehet cserélni, mint ahogy a röpsúly rugókat is. Ha kopott, akkor az kiderül a mérésből, mert nem lesz stabil az időzítés. A rossz gyújtásgörbe meg nem tesz jót a motornak. Szerintem

      Komment


        #4
        Gaspen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ha kopott, akkor az kiderül a mérésből, mert nem lesz stabil az időzítés
        Ezért nem értem! Mikor a gép kimutatja a hibát:akkor neked kell a hibát kiszúrni,,a megszakítótengely kopás vagy a hajtótengely,vagy a röpsúlytengely ugyanazt a hibát mutatja.......
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment

        Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X