Közlemény

Collapse
No announcement yet.

OT rendszám megszerzésének módja

Collapse
X

• Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

• mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindez 92-előtti..........................................
    Igen salnos en is ugy jartam a TLF -el mar nemtudom pontos datumat (89-90 korul) de meg kezzel irt adasvetelivel akkor szerintem mas nem volt 2 tanuval vettem meg soem lett at irva termeszetesen a motor nem volt mukodo kepes .Maj amikor csinaltam jo tiz evre ra nem volt ervenyes .orokosodesi stb. Sajnos a tesom intezte es nem elegge mozog otthonosan a temaba es a motorkulit nem foglalta bele hiaba vilt a forgslmijaba a motornak hogy vontathatja a xy rendszamu vontatmanyt meg sem volt eleg .Igy van egy hatalmas szoba diszem bar az egesz szerelveny e celt fogja szolgalni meg masik ket motorral egyutt

Komment

• mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Mindez 92-előtti..........................................
      Sejtem mire gondoltok.. Az adásvételi 1992 előtti gondolom

Komment

• Az ilyesmi felejtős,mert nagy bokaütés származhat belőle!Senkinek nem hiányzik egy bírósági procedúra,okirat hamisítás váddal.Csak arra gondoljatok,hogy hányadik személyi igazolványotok már azóta és mindnek emlékeztek e a számára?Legjobb mind a két lábbal a szilárd talajon állni!

Megértem azt,hogy ebből a minden logikával szembemenő és nem életszerű törvénygubancból,próbálja az ember keresni a kiutat,de inkább küzdeni kellene érte,hogy változás legyen,-én bármikor benne vagyok!

Komment

Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X