Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Horror a bázison - a flexelő vizsgabiztos

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #61
    Ha a hatósági bizonyítványon (amit eredetvizsgán adnak) jól van írva akkor egyértelműen az okmányirodás hölgyike nézte be. Javítani egy karaktert bármelyik vizsgaállomás javíthat.

    Komment


      #62
      Papírra nincs leírva hogy mi a hiba. Csak az hogy van.
      De jövőre akkor szólok műszakin hogy a papírokat javítsák. Aztán irány az okmányiroda ahol jelezzem hogy anno nem javították és most kellene?

      Komment


        #63
        Ha a hatósági bizonyítványon (amit eredetvizsgán adnak) jól van írva akkor egyértelműen az okmányirodás hölgyike nézte be. Javítani egy karaktert bármelyik vizsgaállomás javíthat.
        Rossz a sorrend.Az okmányirodás hölgyike csak műszaki adatlap alapján javíthat,tehát hiába állapítanak meg bármit is az eredetvizsgán,akkor is az kerül be amit a műszakin beírtak.

        Komment


          #64
          madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Rossz a sorrend.Az okmányirodás hölgyike csak műszaki adatlap alapján javíthat,tehát hiába állapítanak meg bármit is az eredetvizsgán,akkor is az kerül be amit a műszakin beírtak.
          Nekem először volt műszaki aztán eredet vizsgán. Akkor ezért lehet a galiba?

          Komment


            #65
            ezért lehet a galiba?
            Nem,azért mert a vizsgán sem jót írtak.

            Komment


              #66
              Lényegében mindegy hogy jó volt e az adatlap vagy nem, vagy az okmányiroda írta el, vagy akárki, az a lényeg hogy műszaki után van egy helyes adatlap akkor egyenesbe lehet tenni a papírokat.

              Komment


                #67
                Tehát a lényeg annyi hogy műszakin szóljak hogy ne a meglévő forgalmiról hanem a motorról írják a számot az adatlapra, aztán ezzel meg irány az okmányiroda.

                Komment


                  #68
                  Elméletileg szólni sem kellene mert a vizsga úgy kezdődik hogy egyeztetik illetve összenézik az okmányt és a gépet. Namármost ha nem vak a vizsgabiztos akkor észre kellene hogy vegye.

                  Komment


                    #69
                    Elméletileg már nem kellene hanem kellett volna
                    Ha meg egyszer nem tette meg legközelebb inkább szólok. Az a biztos
                    Na de az még messze van (najó, annyira azért nem, már kevesebb mint egy év).

                    Komment


                      #70
                      Múlt héten pénteken vittem műszakira a gépet, vittem az eredetvizsgás papírt, szóltam a hibáról. Sok-sok telefon és majd két óra alatt meglett a vizsga. Közben beszéltek az illetékesekkel hogy ilyenkor mivan (eredetvizsgán is és NKH-s vizsgabázison is elcseszték). A végén már mondták hogy díjtalan lesz, de amikor jeleztem a hibát mondták hogy lehet hogy fizetnem kell majd érte. Aztán okmányiroda ahol a hölgy rögtön azzal kezdte hogy tizenx ezer lesz az új forgalmi meg törzskönyv. Na mondom elvileg díjtalanul kellene cserélniük, mivel nem az én hibámból kell cserélni. Elkezdte átnyálazni a papírokat aztán kibökte hogy igen, díjtalan lesz. Adta az 585ft-os csekket és egy időpontot 27-ére. Mindezt úgy hogy amíg ott voltam egy lélek se volt ott. Az ügyintézők is ott lófráltak csak...
                      Nehogy véletlenül el tudja intézni az ember egy nap alatt. Mert munka mellett olyan egyszerű ügyeket intézni...

                      Na de legalább sínen van az ügy. És legalább műszaki vizsgán rendesek voltak (bár ott ismernek)

                      Komment

                      Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X