Közlemény

Collapse
No announcement yet.

lopott motor

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    lopott motor

    Sajnos szomorú témát kell felhoznom://
    a képeken látható motorom lopás áldozata lett kérek minden kollegát, hogy ha esetleg látja (egyben, vagy darabokban állapotfüggetlenül. elég feltűnő darab) csipogjon illetve jelezze az illetékeseknek.
    Utoljára szerkesztve a következő által: Gergőke; 2018 ápr. 12, 21:33.

    #2
    Click image for larger version

Name:	Screen Shot 04-23-18 at 11.52 AM.PNG
Views:	83
Size:	1.02 MB
ID:	211339Click image for larger version  Name:	Screen Shot 04-23-18 at 11.12 AM.PNG Views:	1 Size:	686.8 KB ID:	211338 Ez itt pont olyan: https://www.kepesmotor.hu/jawa-veteran_motor/p1890160
    Utoljára szerkesztve a következő által: madorka; 2018 ápr. 23, 11:53.
    sepy, Che és heeegany kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Szerintem a kipufogó könyök és a fejidom kopása valamint a félig lefestett (kicsit hanyag munka, de ilyen esetben szembetűnő) hátsó-oldalsó prizma miatt ez nem pont olyan hanem pont az!

      Komment


        #4
        heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        nem pont olyan hanem pont az!
        Csak nem értem, hogy ha most lopták el, akkor hogyan készültek havas fotók a hirdetéshez.
        heeegany és zahi kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

          Csak nem értem, hogy ha most lopták el, akkor hogyan készültek havas fotók a hirdetéshez.
          Ezt mondjuk én sem. De ettől függetlenül az összes képen ugyan az a motor szerepel
          madorka kedvelte ezt.

          Komment


            #6


            Szervusztok!


            Tegyük fel a Gergőke által feltett kép,még a lopás előtt készült valamikor,akár lehet egy évvel korábbi is.A hirdetésben szereplő képeket,már az "új" tulajdonló készítette,akár az idén februárjában,vagy márciusában.Felénk március végén még bőven volt hó és úgy emlékszem az ország legtöbb részén is.Mindenesetre,ha a motor lopott,a lopás óta valószínű,hogy akár több orgazda kezén átmehetett,mert nem lehet valaki annyira marha,hogy az általa eltulajdonított motort nyilvánosan meg is hirdesse.Valószínű az oldalkocsi miatt lopták el,mert attól már meg van szabadítva a JAWA.Remélem Gergőke is előkerül és utána tud menni a történetnek!

            Köszönöm Madorka,hogy felfedezted és meg is osztottad a társasággal.Nagyon haragszok a tolvajokra,de hiába lesz esetleg megfogva,túl nagy büntetésben nem lesz része,az biztos,ahogy ismerem a bíróságokat.

            Üdvözlettel:Che
            beothy58, zahi és 3 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              ahogy ismerem a bíróságokat.
              Esetleg évekig tárgyalgatnak,amíg ugye nem adható vissza a tulajnak,és ugye nincs hol tárolni.......fujj,de negatív vagyok!
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                #8
                mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                fujj,de negatív vagyok!
                Ilyen esetben én is! Két gatyám van.. odaadom mindkettőt ha kérik, de ha elveszik.. az feldühít.

                Komment


                  #9

                  Majd Keszin megbeszéljük,-lezajlott a váltó lopás per,-röhej,-meg sem vártam az ítélethirdetést,-úgy bepörögtem,-sz@r itt minden a bűnüldözéstől a büntetés végrehajtásig,itt magadra vagy utalva a védekezésben,de még akkor is az út szélén maradhatsz,-sőt esetleg le is csúszhatsz az árokba,vagy ha magadtól nem sikerül,-bele is löknek.

                  Komment


                    #10
                    Privát üzenet érkezéséről ugye kap emailben értesítőt?
                    Mindegy, az imént írtam neki privátot hogy lépjen fel a fórumra mert fejlemény van.

                    Komment


                      #11
                      Ez biztos az a gép egy pár orrgazdán át mehetett már. Nem olyan sok tárcsafékes szaladgál az országban ebből a tipusból!! Ezért is lenne jó egy belső telefonos értesítési lehetőség amit már régebben elkeztünk de abba maradt ilyenkor sokat segíthetne rendőrösen " forró nyom "ebben a bűnözőket védő igazság szolgáltatásban! Te bizonyítsd be , hogy tőled lopták el a sajátodat . Röhejes és egyben felháborító.

                      Komment


                        #12
                        sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Te bizonyítsd be , hogy tőled lopták el a sajátodat
                        Elvileg:erre van a törzskönyv.....egy műszakin észreveszik ha más a felni,mert minden fotózva rögzítve van...az a rengeteg ellenörző-kapu és térkamera egyenlőre csak dísz.

                        A cégnél több lopás volt a kamera elől eltűnt több vízcsap három napon belül szerelték le,egy hétig nézegették a felvételeket nem lett meg.
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          #13
                          mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          A cégnél
                          mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          a kamera elől eltűnt
                          Nálunk egy terepjáró, de mivel éjjel történt, így csak azt láttuk, hogy ott vannak, és nagyon dolgoznak.

                          Komment


                            #14
                            mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            nem lett meg.
                            Vagy nem akart meglenni.
                            A portán nálunk állandóan nézik a kamerák képeit, ha csak egy képre van nagyítva még az is látszik mit gépelek most.

                            Komment


                              #15
                              madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nálunk egy terepjáró, de mivel éjjel történt, így csak azt láttuk, hogy ott vannak, és nagyon dolgoznak.
                              A herceghalmi telepről elvittek egy JD traktort, történt vagy tíz éve azóta sem került elő. tisztán látszott hogy kapucnis ember szétvágja a kerítést beül masina indul és elmegy.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X