Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sikeres ismételt forgalomba helyezés

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Lemezjáték eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mit javasoltok az átmenetre
    Még mindig százszor jobb a matt fekete, mint pl. a hőálló ezüst. (Egyébként nekem nem karcolja a retinámat a szépen elkészített matt fekete kipufogó. Bár tény és való, hogy ha már csinálja az ember, minél jobbra, szebbre, eredetibbre szeretné megcsinálni)
    Ha a gyári megoldás elérése a fontos és elsődleges, az úgyis csak a krómozás lehet, nemde?
    Lemezjáték és Örs kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      Nekem is a Csepelemen jelenleg fekete dob van, lásd albumom. Igaz, picit megfolyt, de jó korrózió ellen.
      Idéglenes, azért a célját szolgálja.


      Lemezjáték és dongos78 kedvelte ezt.
      "Akaraterő és szorgalom, ez a két tulajdonság az, amellyel bármilyen célt el lehet érni."

      Komment


        #18
        Az a legszebb a fekete hőállóval lefújt dobokban, hogy ahol kapja a meleget, ott egy kicsit kiszürkül, mattul. Látszik rajta, hogy "ebben a motorban aztán van kraft", mert jön a meleg rendesen. Legalábbis nekem imponáló egy "látványosan" túlmelegedett kipufogó. :-)

        A régi kipufogódob krómozása amúgy se egyszerű. Ritka a megfelelő méretű medence. Mégritkább, aki szívesen beletesz a medencébe egy kormos-olajos (belül) alkatrészt. Az meg pláne ritka, hogy ezek ellenére még jó minőségű is lesz a króm. Ráadásul még drága is.

        - - - Updated - - -

        dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        hőálló ezüst
        Kályhaezüst forever... :-)
        Van is még egy békebeli dobozzal. Talán még a Lenin vegyiművek gyártotta. :-)

        - - - Updated - - -

        Lemezjáték eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        kráteres a felülete
        Emiatt ne aggódj. Flexszel, lepke koronggal jó alaposan körbecsiszolod, egészen a réz réteg aljáig, a vasig, és jó lesz. A matt fekete hőálló fekete festék egész jótékonyan elfedi a krátereket. Pontosabban ott vannak azok, de messziről nem látszanak. Közelről meg nem kell nézegetni. :-)
        Titus, Lemezjáték és dongos78 kedvelte ezt.

        Komment


          #19
          Én úgy gondolom ez elsődlegesen "anyegin" kérdése elsődlegesen és mi a végső cél ez a másodlagos. Ha OT akkor nincs miről vitatkozni de abban az esetben ha szeretnél mielőbb motorozni akkor mivel a " cél szentesíti az eszközt"jó megoldás lehet a hőálló fekete.Szebb mint egy rozsdás ami agyon csapja az eddigi munkádat.A " Győzike króm"sokkal rondább legalább is az én szememben.Tényleg a gyerekkoromra emlékeztet mikor körbe fújták ünnep előtt a Sparheltot! Az a "lepke" pedig legyező korong, bocs.
          Utoljára szerkesztve a következő által: sepy; 2014 szept. 16, 19:19.
          Lemezjáték, dongos78 és supermax kedvelte ezt.

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X