Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Jawa 350 csepptankos

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Jawa 350 csepptankos

    Sziasztok !
    Van egy csepptankos jawa 350-es blokkom,nem tökéletes,az előéletéről nem tudok semmit.Azt látom régi Pal gyertyák vannak benne,a dugattyú teteje- oldala tiszta,rugásra jónak tűnik a kompresszió.Nekem nincs rá szükségem de elkótyavetyélni sem akarom.Szerintetek mi lehet a reális ára?
    Köszönettel Zsolt
    Click image for larger version

Name:	vegyes 2013 001.jpg
Views:	1
Size:	193.0 KB
ID:	155953Click image for larger version

Name:	vegyes 2013 004.jpg
Views:	1
Size:	190.8 KB
ID:	155954Click image for larger version

Name:	vegyes 2013 006.jpg
Views:	1
Size:	186.8 KB
ID:	155955

    #2
    A felfogatás alatti törés miatt sajnos nem sokat kaphatsz érte, mert a javítás maga is elég borsos, hacsak nincs a vevőnek saját awi gépe és szakértelme még mellé. Emellett viszon azt tudnám tanácsolni hogy találj egy olyan 4 jegyű számot ami még épp hogy belefér a lelki fájadalom ingeredbe és lehet hogy másnak sokat segíthetsz így.
    Szép estét!
    Che és kollarg kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Én törés nélkülit adtam el tavaly 24000-ért, ami átforgott. Az a baj ezzel a típussal, hogy pont annyira ritka, hogy kevés embernek kelljen hozzá alkatrész, így nem annyira drága, mint amilyennek tűnik
      soveny és OdinHEM kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Volt otthon ugyanilyenünk kompletten míg apum el nem adta, hát mit mondjak fájt érte a szívem hogy így tett, de hát végül is az övé volt

        Komment


          #5
          Szia Zsolt! Engem érdekelne a blokk bele, mert a háznak a kimenetele elég necces, ahogy a másik oldalon látom ott is repedés lehet, bár a kép nem tiszta. Ép blokkok 25-30e Ft körül mennek. Nekem 15eFt-om lenne rá. Felújításhoz kellene. köszi
          Tamás

          Komment


            #6
            Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat. A blokk bal oldala szerencsére nincs elrepedve. Ptm004-nek küldtem privát üzenetet az ajánlatára.Mégegyszer köszönöm.
            Üdv Zsolt

            Komment


              #7
              zsolt74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              A blokk bal oldala szerencsére nincs elrepedve.

              Én a repedés okára lennék kíváncsi. Ilyen törés valami lazulás, feszülés következménye általában. Nem fekszik össze a két blokkfél rendesen? Esetleg lelazultak a motortartó csavarok?

              Komment


                #8
                Vagy csak egy sima bukfenc ahol a motor keményebben árkot, árok melletti beton tömböt kapott. Én erre gondolok.
                CZsolti kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Én a repedés okára lennék kíváncsi.
                  Öntési hiba is lehet...meg kellene nézni személyesen. Így nem törik akkor sem, ha a hidegvágót-csavarhúzót veri be a két blokkfél közzé(bár mintha ez látszódna a felfogatás elején). Ha meg a blokk alja(vagy bal oldalról autó) lett odaverve, akkor alul(bal oldalt) is széttört volna.
                  Esetleg feszes lánc? Bár szerintem az se csinál ilyet...
                  Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2013 jún. 18, 17:52.
                  CZsolti kedvelte ezt.
                  "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                  "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                  Komment


                    #10
                    Körbe fogom fotózni nektek,hamár így felkeltette az érdeklődést,nyomozzuk ki az okot.Én inkább anyaghibára gondolok,mivel a túloldalon nem láttam repedést.
                    OdinHEM és CZsolti kedvelte ezt.

                    Komment


                      #11
                      szevasz megvan még a jawa blokk???

                      Komment


                        #12
                        Szevasz Vikasz!

                        Végre egy csabai veterános! Üdvözöllek itt a fórumon. Ha jawas vagy, akkor írj egy pár sort magadról! Ha más motorod van, akkor kíváncsi lenné(n)k arra, hogy milyen géped van.

                        Üdvözlettel: CZsolti!

                        Komment


                          #13
                          Nekem is ontesi hibának látszott, de meg nem volt idom foglalkozni vele. Felraktam a TLF blokk melle az asztalra amit épp össze kellene raknom es perverz gondolataim támadtak. Lehet Jawa szív kellene az oldalkocsisba? Meg alszok rá egy párat.

                          Komment


                            #14
                            szeva én egy 350 csepptankos kerek hengerű jawat akarok életre kelteni ami az apámé volt de sajnos sokáig nem foglalkoztunk vele most meg vadászom az alkatrészeket:henger,főtengely,első hátsó kerék mert nem lehet kiszedni a fékpofákat a dobol.Az én motorom egy peugeot xps 50 supermoto.
                            TUDNA VALAKI SEGÍTENI ?????
                            Utoljára szerkesztve a következő által: vikasz; 2013 júl. 06, 13:37.

                            Komment


                              #15
                              Én is legalább 12 km-re lakom csabától. A blokk már az új tulajánál feszít.Egy sima 250-es blokkom van még plusszba ami eladó.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X